Novostavba 4 izbový byt, El Alcolar, rezidenčná štvrť, v blízkosti pláže a občianskej vybavenosti,

Puerto de Mazarrón, Španielsko – ID 5816
325,000 €
Plocha 230 m2
Dispozícia 4+kk
More 700 m
Stav Výstavba

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Splňte si svoj sen! Dvojdom sa nachádza v El Alcolar, v blízkosti pláže a občianskej vybavenosti.

Dispozičné riešenie:

3 spálne so vstavanými skriňami. Hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu, samostatnú šatňu a vstavanú skriňu. Vstupná chodba s priestorom na zavesenie kabátov. Veľká kuchyňa so špajzou. Šikmá strecha s dizajnovou plochou škridlou. Krytá strecha so vzduchovou komorou a tepelnou izoláciou na báze dvoch dosiek z extrudovaného polystyrénu. Hladká fasáda z cementovej malty s vodoodpudivým náterom z vertikálnych pásov s exkluzívnym dizajnom. Súkromný bazén. Parapet a odkvapový žľab zo žuly. Vnútorné schodisko so stupňami z dlaždíc Silestone alebo podobných materiálov a zábradlím z nehrdzavejúcej ocele. Rektifikovaná porcelánová kamenina prémiovej kvality, nanesená pastou na samonivelačnú maltu. Rektifikovaný porcelánový obklad prémiovej kvality na stenách od podlahy po strop v kúpeľniach a kuchyni. Biele tepelne lakované oceľové bezpečnostné vstupné dvere s tromi kotviacimi bodmi. 82,5 cm hladké bielo lakované interiérové dvere so saténovým chrómovým kovaním. Balkóny mimo izieb s bielym lakovaným oceľovým zábradlím s minimalistickým dizajnom. Výklopné biele žalúzie s hliníkovými lamelami s termoakustickou izoláciou. Zasklenie s climalitom alebo podobným materiálom. Kúpeľňové armatúry ROCA v bielej farbe, séria The Gap alebo podobné. Jednopákové batérie. Elektrický kotol Niessen s objemom 80 litrov, model Zenit v bielej farbe. Televízia a dátové body v obývacej izbe a spálňach. Telefónny bod v obývacej izbe. Predinštalovaná kanálová klimatizácia na oboch podlažiach. Múr z prírodného kameňa a vnútorná záhrada. Nepriechodná pivnica so samostatným prístupom. Vonkajšia pergola z bielo lakovaného hliníka pre parkovacie plochy s exkluzívnym dizajnom. Vonkajší pozemok s prístupom cez rampy. Svetlík s termoregulačným systémom na vetranie a stropné osvetlenie haly a schodiska na prvom poschodí.

Práce sa začnú v roku 2023 a predpokladané dokončenie je máj 2024. Stačí si rezervovať. Svoj dom si môžete rezervovať už od 10 000 eur s plnou zárukou.

Oblasť Alcolar má veľmi dobré spojenie s plážou Rihuete a promenádou Puerto de Mazarrón, oblasťou Alamillo, občianskou vybavenosťou a novým nákupným centrom Mazarrón Park. Ide o rezidenčnú oblasť pre prvé a druhé bývanie vzhľadom na blízkosť všetkej občianskej vybavenosti.

Požiadajte nás o nezáväzné informácie, máme plány a špecifikácie a zrealizujeme váš vysnívaný projekt.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, kde sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Mazarrón je jednou z tradičných slnečných a plážových destinácií v regióne Murcia s viac ako 35 km pobrežia, z ktorých väčšinu tvorí panenské pobrežie. Početné pláže v zálive Mazarrón boli ocenené Modrou vlajkou za kvalitu kúpalísk a ich služieb.

Pláže Mazarrón majú certifikát Q za kvalitu pre tieto pláže: Bahía, Bolnuevo, Castellar, Nares a Rihuete.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
230 m2
Pozemok
228 m2
Úžitková plocha
227 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
225 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
510 m
Lekár
1 km
Kaviareň
340 m
Reštaurácia
340 m
Bar
380 m
Škola/škôlka
590 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00