Novostavba 4+1 s výhľadom na more, veľká terasa, Neos Marmaras,

Neos Marmaras, Grécko – ID 4980
155,000 €
Plocha 80 m2
Dispozícia 4+1
Podlažie 1/3
More 1 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame novopostavený apartmán 4+1, veľkosť 80m2+20m2 balkón, ktorý sa nachádza v skvelej lokalite Neos Marmaras, Sithonia, Chalkidiki, Dispozícia: kuchyňa, obývacia izba, 3 spálne, kúpeľňa s WC, priestranný balkón s výhľadom na more. Apartmán sa nachádza na prízemí.

V dome sú nainštalované solárne panely, vykurovanie je plynové a prostredníctvom solárnych panelov je nainštalovaná klimatizácia.

Je to úplne nový dom, postavený s použitím nových technológií a moderných kvalitných materiálov. Objekt sa nachádza v pokojnej, odľahlej oblasti, v blízkosti mesta, supermarketov, taverien, barov a zábavy.

Objekt je plne vybavený všetkými systémami - kúrenie, klimatizácia, solárne panely, všetky inžinierske siete. Dom je pripravený na celoročné používanie.

Vynikajúca príležitosť na investíciu, ďalší predaj, prenájom, krátkodobý aj dlhodobý prenájom. Na požiadanie je možné dom rozdeliť na menšie apartmány na rekreačný prenájom.

Vzdialenosť od mora len 1000 metrov.

Skvelá ponuka, vrelo odporúčame!

Letovisko Neos Marmaras sa nachádza na skalnatom výbežku obklopenom dvoma obľúbenými plážami, ktoré lemujú bary a reštaurácie s morskými plodmi. Cesty cez borovicový les vedú na kopce s výhľadom na vrch Dragondelis a starobylú byzantskú horskú dedinu Parthenonas. Letnú sezónu charakterizujú ľudové festivaly so živou hudbou a pouličné sprievody. Návštevníci na člnoch si užívajú kúpanie na neobývanom ostrove Kelifos.

Podlažie
1
Počet podlaží
3
Dispozícia
4+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
80 m2
Úžitková plocha
70.4 m2
Terasa
Áno
Obchod
290 m
Lekár
80 m
Kaviareň
120 m
Reštaurácia
70 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
200 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00