Novostavba 3+kk, v top lokalite, Briz, Varna

Briz, Bulharsko – ID 5283
165,400 €
Plocha 115 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 11/12
More 500 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame 3 izbový apartmán so zastavanou plochou 96,42 m², ktorý sa nachádza na jedenástom poschodí z dvanástich poschodí. Nehnuteľnosť pozostáva z priestrannej obývacej izby s kuchynským kútom (33,79 m²) so vstupom na terasu (4,3 m²), dvoch spální (18,47 m² a 10,88 m²), chodby (9,46 m²), kúpeľne s WC (3,75 m²), so samostatným WC (1,85 m²) a pivnice (2,24 m²). Expozícia je západná (obývačka a väčšia spálňa) - severná (druhá spálňa). Z apartmánu je výhľad na more. Byt sa predáva nezariadený, s nábytkom a zariadením vám radi pomôžeme. Vykurovanie bude elektrické. Trojizbový byt sa nachádza v komplexoch Briz, v blízkosti štadióna Varna a Kauflandu, v dvanásťposchodovej novostavbe s výťahom, V súčasnosti je stavba v stave akt 14.

My v spoločnosti MOJE REALITY NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek tak, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Varna je tretie najväčšie mesto v Bulharsku a jedno z kultúrnych centier krajiny. Ak chcete zažiť dovolenku na pláži a nezanedbať pritom kultúrny aspekt, Varnu vám odporúčame. Tisícročia staré mesto má bohatú históriu. Jemné piesočnaté pláže sú obľúbeným cieľom letných dovolenkárov a veľké množstvo festivalov a kultúrnych podujatí každoročne priláka do mesta na bulharskom pobreží Čierneho mora množstvo turistov.

Čo by mal každý navštíviť vo Varne:

Mestský park , miesto, ktoré je vhodné na oddych a prechádzky.

2. Zelené pľúca Varny

Mestský park "Primorski park" je miestnym rekreačným centrom v centre mesta. Varňania milujú svoj mestský park, ktorý sa nachádza na vyvýšenej terase, odkiaľ je vidieť celé pobrežie. Môžete si tu oddýchnuť na lavičkách a veľkých zelených plochách. Bohato vysadený park je aj vizuálne veľmi príťažlivý. Najobľúbenejšími pamiatkami sú hodinová veža a vodný prvok, ktorý je v noci farebne osvetlený.

3. Rímske kúpele

Rímske kúpele pochádzajú z 2. storočia a sú súčasťou historického centra Varny. Pozostatky budov svedčia o rozkvetu kultúrneho a spoločenského života bývalého mesta Odessos.

Podlažie
11
Počet podlaží
12
Dispozícia
3+kk
Plocha
115 m2
Úžitková plocha
96.42 m2
Terasa
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
470 m
Lekár
170 m
Kaviareň
580 m
Reštaurácia
140 m
Bar
450 m
Škola/škôlka
310 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00