Novo zariadený apartmán s 2 spálňami a výhľadom na bazén, luxusný komplex, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 10706
80,000 €
Plocha 55 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 800 m
Poplatok za služby 900 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Nádherné bývanie v pokojnej rezidenčnej lokalite v pešej vzdialenosti od pláže a rušnej promenády a všetkej občianskej vybavenosti a zábavy! Top lokalita! Ponúkame vám 2-izbový apartmán s celkovou rozlohou 55 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí v luxusnom komplexe Sweet Home na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia: obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa s WC a balkón. Cena zahŕňa nábytok a zariadenie. V komplexe sa dbá na každý detail, komplex má vlastnú infraštruktúru rozprestierajúcu sa na dostatočne veľkom pozemku. Skvelá voľba pre výhodnú investíciu na prenájom alebo nezabudnuteľné letné dni na pláži!

Komplex je elegantný a obytný, navrhnutý v stredomorskom štýle. Ponúka maximálnu funkčnosť a jedinečný dizajn fasád a balkónov s množstvom krásnych a ornamentálnych ozdôb, má vonkajší bazén s krásnou terasou na relaxáciu, moderné SPA centrum, jacuzzi, vodopád, altánky, oblúky, vonkajšie kované oplotenie, detské ihrisko, detský kútik, výťahy VIP triedy, 24 hodín denne, bezpečnostnú službu, parkovisko, kvetinovú záhradu s romantickým večerným osvetlením, ktoré podčiarkujú architektonický a elitný štýl budovy.

Majiteľom a ich hosťom je komplex k dispozícii:

Údržba je 900 € ročne.

V spoločnosti MY PROPERTY AT MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Plocha
55 m2
Úžitková plocha
48.4 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
190 m
Lekár
880 m
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
140 m
Bar
210 m
Škola/škôlka
650 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00