Neuveriteľný penthouse so súkromným bazénom, Hacienda del Alamo, Španielsko

Hacienda del Alamo, Španielsko – ID 6952
107,450 €
Plocha 76 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/2
More 28 000 m
Stav K nastěhovanie

Tento neuveriteľný penthouse s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami orientovaný na juh s otvoreným výhľadom zahŕňa všetky spotrebiče, klimatizáciu, veľkú súkromnú terasu s veľmi atraktívnym bazénom s rozlohou 1,50 x 1,50 m2 s terasou na relaxáciu a spoločný bazén, záhrady a tenisové kurty. Nehnuteľnosť sa predáva kompletne zariadená.

Bezpečnostné dvere vedú do vstupnej chodby a ďalej do priestrannej kuchyne vrátane všetkých spotrebičov a veľkej mramorovej pracovnej plochy s otvoreným barom a šrafovanými dverami do obývacej izby a jedálne. Veľmi praktická práčovňa je prepojená sklenenými dverami priamo s kuchyňou, kde sa nachádza práčka. Veľká obývacia izba a jedáleň, do ktorej sa vchádza cez dvojkrídlové dvere, poskytuje veľký pocit priestoru a pohodlného bývania a je z nej priamy vstup na veľkú terasu s vlastným súkromným bazénom.

Odtiaľto vedú dvere do chodby, ktorá poskytuje prístup do oboch spální a oboch kúpeľní.

Svetlá priestranná hlavná spálňa s vlastnou kúpeľňou má veľké vstavané skrine a vlastná kúpeľňa má mramorovú skrinku s dvojitým umývadlom, vaňu so sprchovacím kútom a zabudovanú sprchovú zástenu. Táto spálňa má priamy prístup na terasu s bazénom. Spálňa pre hostí má veľmi dobrú veľkosť a ponúka dostatok úložného priestoru vďaka vstavaným skriniam a oknám po celej dĺžke, ktoré do tejto spálne prepúšťajú maximum svetla. Táto spálňa sa nachádza hneď vedľa kompletnej kúpeľne so sprchovacím kútom.

Terasa, ktorá je prepojená s obývacou izbou aj hlavnou spálňou, je skvelým vonkajším priestorom na vychutnávanie životného štýlu al freesco, s ponorným bazénom a ponúka rôzne priestory na relaxáciu. K dispozícii je aj zabudovaný priestor na sedenie a dostatok miesta na jedálenský stôl a stoličky. Bazén je ideálny na ochladenie v lete a v chladnejších mesiacoch vás určite poteší, že bazén sa dá vyhrievať, čo je ideálne pre chvíle oddychu.

Hacienda del Álamo je jedným z najväčších golfových rezortov v Španielsku. Nachádza sa medzi mestami Cartagena a Murcia. Hacienda del Álamo má všetko, čo potrebujete, aby ste si mohli užívať život. Rezort má širokú škálu prvotriednych športových zariadení vrátane 18-jamkového golfového ihriska a golfovej akadémie, športového komplexu s futbalovými a rugbyovými ihriskami, tenisovými kurtmi, kurtmi na pádlovanie, bowlingom a multišportovým komplexom. Hlavná klubovňa má nádherný výhľad na komplex a ponúka reštauráciu so stredomorskou kuchyňou, bar a terasy. K ďalším zariadeniam patria bazény, detské ihriská a cyklotrasa. Srdcom komplexu je španielska dedinka s malebnými uličkami s množstvom obchodov, kaviarní a reštaurácií, ktoré čakajú len na to, aby ste ich preskúmali.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
76 m2
Úžitková plocha
74 m2
Terasa
Áno
Obchod
4 km
Lekár
4 km
Kaviareň
190 m
Reštaurácia
210 m
Bar
190 m
Škola/škôlka
4 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00