Nádherný dom s 3 spálňami a výhľadom na more v malebnom mestečku Pissidi, Grécko

Possidi, Grécko – ID 10075
345,000 €
Plocha 105 m2
Dispozícia 3+kk
More 800 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Táto nádherná nehnuteľnosť plná šarmu sa nachádza v blízkosti malebnej dedinky Possidi Kassandra v blízkosti najlepších pláží. Tradičný dom v modernom gréckom štýle je rozdelený na dve podlažia a na prízemí sa nachádza jedáleň, obývacia izba a kúpeľňa s krbom s útulnou atmosférou. Veľkoryso riešená polootvorená kuchyňa má výhľad na rozprávkovú 70 m záhradu. Na druhom poschodí máme 2 spálne a kúpeľňu. Z obývacej izby máme prístup na vonkajšiu krytú verandu ideálnu na letné bývanie a ideálny priestor na trávenie letných večerov. V záhrade máme veľa borovíc, ktoré v lete vytvárajú tieň. K dispozícii je aj očarujúca vonkajšia jedáleň. Stredomorská záhrada s udržiavanými trávnikmi a spoločným bazénom je ideálna na pobyt na čerstvom vzduchu. Objekt je oplotený a na pozemku sa nachádza celkovo 5 domov. Dom má celkovo 75 m2 a je ideálny na príjem z prenájmu!

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Pláž Possidi je známa svojimi miernymi vlnami, ktoré umožňujú návštevníkom všetkých vekových kategórií vychutnať si osviežujúce kúpanie a vodné aktivity. Pláž Possidi sa nachádza na Chalkidikách a leží v dedinke Possidi, jej piesočnatá pláž sa tiahne pozdĺž pobrežia a poskytuje dostatok priestoru na opaľovanie a relaxáciu. Pláž Possidi je obklopená bohatým rastlinným životom a zachováva prírodné prostredie tejto oblasti.

Pláž Possidi má svoj názov podľa neďalekej dediny Possidi, ktorá vraj dostala meno po Poseidónovi. Dedina je známa svojím staromódnym životným štýlom, kde sa návštevníci môžu ponoriť do miestnej kultúry gréckej pohostinnosti. Milovníci histórie môžu preskúmať pozostatky starovekého mesta Mende, ktoré je známe ako svätyňa zasvätená Poseidónovi.

Pláž Possidi si v posledných rokoch získala popularitu medzi turistami vďaka svojim prírodným krásam a dobre rozvinutej turistickej infraštruktúre. Návštevníci tu nájdu celý rad cenovo dostupných ubytovacích zariadení vrátane hotelov, víl a apartmánov, ktoré poskytujú pohodlné a komfortné možnosti pobytu. Pláž je lemovaná kaviarňami, reštauráciami a plážovými barmi, kde si návštevníci môžu pochutnať na vynikajúcich jedlách miestnej kuchyne a vychutnať si osviežujúce nápoje počas kúpania na pláži Possidi.

Pláž Possidi ponúka nádherný výhľad na Egejské more a je ľahko dostupná z medzinárodného letiska v Solúne. Návštevníci si môžu prenajať auto, ísť na juh po diaľnici E90 alebo sa rozhodnúť pre verejnú dopravu, ako sú autobusy a taxíky. Súradnice pláže Possidi sú 39,9582° severnej zemepisnej šírky a 23,3608° východnej zemepisnej dĺžky, čo uľahčuje jej lokalizáciu na mape.

Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
105 m2
Pozemok
105 m2
Úžitková plocha
75 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
75 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
370 m
Lekár
10 km
Kaviareň
760 m
Reštaurácia
370 m
Bar
610 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00