Nádherný apartmán s 1 spálňou v Melia Llana Beach Resort & SPA, garantovaný výnos, Kapverdy

Santa Maria, Kapverdy – ID 5390
Plocha 41 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/2
More 100 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Je dostatočne vzdialená od Európy a Ruska a zároveň len šesť a pol hodiny letecky od Prahy. Objavte dokonalé rezervné útočisko a zároveň skvelú investičnú príležitosť! Prvotriedne lety z Prahy a Bratislavy! Garantovaný výnos s možnosťou využitia piatich týždňov v roku bez zníženia garantovaného výnosu! V čase vlastného užívania pre seba alebo svojich hostí majiteľ neplatí za inžinierske siete, bazény, relaxačné zóny, ležadlá a slnečníky na pláži! Bezplatná kontrola na mieste! Kompletná správa prenájmu 47 týždňov v roku. Žiadne poplatky za údržbu za predpokladu, že uzatvoríte zmluvu o prenájme so správcovskou spoločnosťou! Konkrétna opisovaná nehnuteľnosť je komfortný apartmán s 1 spálňou v 5* rezorte Melia Llana Beach Resort & SPA v prvej línii, na ostrove Sal na Kapverdách. Rozloha apartmánu je 41,8 m2, terasa má 28 m2! Dispozícia je obývacia izba s manželskou posteľou, kúpeľňa s WC, balkón. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia. Na požiadanie vám zašleme pôdorys a dohodneme online alebo klasickú obhliadku

Výber ďalších nehnuteľností rôznych veľkostí a dispozícií v tomto a sesterských strediskách. Ceny od 140 000 €!

Cena je vrátane všetkého vybavenia. Na požiadanie zašleme pôdorys a zabezpečíme online alebo klasickú obhliadku.

Kapverdy sú tropickým rajom uprostred Atlantického oceánu na 10 ostrovoch pri západnom pobreží Afriky. Vďaka 350 slnečným dňom v roku sú tu teploty trvalo medzi 25-30 °C a voda je krištáľovo čistá. Nehrozia tu hurikány, zemetrasenia, sopky ani iné podobné nebezpečenstvá. Kapverdy sa riadia heslom "No Stress" a ich uvoľnený životný štýl z nich robí ideálnu dovolenkovú destináciu. Záujem o cestovanie na Kapverdy sa od roku 2000 zvýšil o 115 % a očakáva sa, že do roku 2024 sa ešte zdvojnásobí. Za prosperujúci cestovný ruch čiastočne vďačia Kapverdy vysokej úrovni pohostinnosti a celoročnému ideálnemu podnebiu na kúpanie. Rýchlo rastúci záujem o túto destináciu viedol k vysokému dopytu po kvalitnom ubytovaní, ktorý často prevyšuje ponuku. Okrem rastúceho cestovného ruchu sa Kapverdy tešia prosperite aj vďaka stabilnej, demokratickej vláde a jasnej stratégii rozvoja.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
1+kk
Plocha
41 m2
Úžitková plocha
41.8 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
2 km
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
60 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
250 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00