Na predaj je priestranný apartmán 3 + kk s balkónom v Bansku

Bansko, Bulharsko – ID 2683
52,000 €
Plocha 109 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/6
Zjazdovka 2 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame na predaj priestranný apartmán 3 + kk s celkovou rozlohou 109 m2 vo svetoznámom lyžiarskom stredisku Bansko. Má recepciu, reštauráciu, parkovisko, nepretržitú bezpečnostnú službu, výťah, krytý bazén, parný kúpeľ, saunu a masážne miestnosti. Otvorené je aj v zimných mesiacoch. Byt je útulný a priestranný, kompletne zariadený a ponúka: vstupnú halu, kuchyňu s obývacou izbou, dve spálne, balkón a dve kúpeľne. Objekt sa nachádza na 3. poschodí a z balkóna sa naskytá krásny výhľad na pohorie Pirin a mesto.

A ešte niečo o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože v Bansku je všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami s dĺžkou od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie letovisko v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. Je tu mobilný kolotoč, nové detské škôlky.
Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
109 m2
Úžitková plocha
90 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
740 m
Lekár
1 km
Kaviareň
920 m
Reštaurácia
210 m
Bar
220 m
Škola/škôlka
880 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00