moderný 3+kk, prestížny komplex, prvá línia, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 10731
260,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/6
More 60 m
Poplatok za služby 1,200 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám krásny apartmán s výhľadom na more a v prvej línii v najprestížnejšej lokalite v letovisku Sveti Vlas. Veľkosť apartmánu je 3 + kk, celková plocha 120 m2, nachádza sa na piatom poschodí zo šiestich poschodí, v súkromnom komplexe Dolce Vita 2. Komplex je v prvej línii a v celoročnej prevádzke. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a terasa s výhľadom na more. Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je jedným z najlepších komplexov v letovisku Sveti Vlas, postavený v roku 2012 v modernom architektonickom štýle. V komplexe sa nachádza bazén, relaxačná zóna, detské ihrisko, reštaurácia, 24-hodinová bezpečnostná služba, parkovisko. Komplex je vhodný na trvalé bývanie, na prenájom aj na rodinnú rekreáciu. Prístav Marina Dinevi je vzdialený 2 minúty chôdze. Obchody, reštaurácie, SPA centrum, bankomat a autobusová stanica sú v pešej vzdialenosti. Skvelá príležitosť na dovolenku a prenájom!

Poplatok za údržbu je 1200 € ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
5
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
120 m2
Úžitková plocha
105.6 m2
Terasa
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
60 m
Lekár
1 km
Kaviareň
550 m
Reštaurácia
0 m
Bar
0 m
Škola/škôlka
300 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00