Mezonet, 4+1, s parkovaním, v krásnom letovisku Kriopigi, Grécko

Kriopigi, Grécko – ID 10697
153,000 €
Plocha 100 m2
Dispozícia 4+1
Podlažie 3/3
More 800 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Áno, Kriopigi je úžasná letná destinácia s úžasnou plážou v blízkosti borovíc a prírody. Mezonet ponúka 100 metrov štvorcových obytnej plochy na 3 podlažiach s 3 spálňami, 3 kúpeľňami, kuchyňou s jedálenským kútom a východom na terasu. Postavený v roku 2005 a v pôvodnom stave majiteľ ponecháva všetok nábytok a elektrické spotrebiče. Mesto Kriopigi ponúka letný autobus, ktorý premáva po meste a vozí turistov na pláž. Pri predaji majitelia ponechajú všetok nábytok a elektrické spotrebiče. Mnoho doplnkov s domom, ako sú bezpečnostné dvere, súkromné parkovisko, krb, rekonštrukcia domu, vlastný vykurovací systém a mnoho ďalšieho. Ideálne na príjem z prenájmu a alebo pre veľké rodiny.

Ak máte záujem o viac informácií alebo prehliadku tejto nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašej investície a výnimočný zážitok.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Kriopigi (Κρυοπηγή', gr. studený prameň) je dedina na východnom pobreží Kassandry, 90 km od Solúna. Nachádza sa pozdĺž zelených kopcov s krásnym výhľadom na záliv a svojím vzhľadom pripomína obrovský amfiteáter.

Staršia časť Kriopigi, vrátane námestia, sa nachádza na vyvýšenom mieste na svahu dediny. Hotely a mnohé z viac ako 300 apartmánov sa nachádzajú väčšinou v blízkosti hlavnej cesty alebo v nižších oblastiach v blízkosti pláže.

Podlažie
3
Počet podlaží
3
Dispozícia
4+1
Plocha
100 m2
Úžitková plocha
100 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
470 m
Lekár
5 km
Kaviareň
350 m
Reštaurácia
380 m
Bar
350 m
Škola/škôlka
480 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00