Mezonet 3+kk, 200 m od lanovky, luxusne zariadený, skvelý komplex, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 5483
162,000 €
Plocha 183 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 4/6
Zjazdovka 200 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame luxusný mezonetový apartmán 3 + kk s celkovou rozlohou 183,81 m2. Apartmán sa nachádza v dokonale udržiavanom komplexe Downtown, na štvrtom a piatom poschodí a pozostáva z - na prvej úrovni: vstupná hala, priestranná obývacia izba s kuchynským kútom, úložný priestor na batožinu a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Druhé poschodie apartmánu: dve zariadené spálne, jedna s manželskou posteľou a druhá so samostatnými lôžkami, dve kúpeľne s vaňou a WC. Nábytok, ktorým je apartmán zariadený, má luxusný dizajn. K lyžiarskemu vleku je to len 200 metrov. Komplex Downtown ponúka majiteľom tieto služby: 24-hodinová ochrana, stály kamerový dohľad, údržba a odpratávanie snehu zo záhrady a chodníkov, údržba výťahov a spoločných priestorov v budovách + osvetlenie a upratovanie. Za príplatok si môžete aktivovať špeciálny balík s TV (približne 170 programov) a internetom. Poplatok za údržbu je 9,70 €/m2 ročne.
A ešte niečo o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože v Bansku je všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami s dĺžkou od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie letovisko v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii je mobilný kolotoč, nové detské výťahy a škôlka.Podlažie
4
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
183 m2
Úžitková plocha
162 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
230 m
Lekár
650 m
Kaviareň
230 m
Reštaurácia
150 m
Bar
300 m
Škola/škôlka
380 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00