Meštiansky dom, s výhľadom na more, luxusne zariadený, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 2463
140,000 €
Plocha 126 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 1/2
More 400 m
Poplatok za služby 700 € za rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám luxusne zariadený, nádherný mestský dom s výhľadom na more v bulharskom meste Sveti Vlas. Nachádza sa v najlepšej a najpokojnejšej časti komplexu vyššej triedy. Výhľad na more je aj vtedy, keď ležíte na trávniku vo dvore. Celková rozloha je 126,3 m2. Dom má vlastný dvor.
Dispozícia-
Prízemie: veranda, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC, spálňa, technická miestnosť - sklad
Prvé poschodie : terasa, dve spálne, kúpeľňa, práčovňa. Rekonštrukcia prebehla v roku 2014, výmena všetkých skiel za tepelne úsporné, podlahy na prvom poschodí s infračerveným vykurovaním, invertorová klimatizácia Mitsubishi vo všetkých miestnostiach s možnosťou vykurovania až do -25 stupňov, dizajnový nábytok a prvotriedne spotrebiče. Energeticky úsporné LED osvetlenie. Dom je vybavený na celoročné, pohodlné užívanie.
Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, má bazén pre deti a dospelých, relaxačné zóny, reštauráciu, posilňovňu, veľmi priestranný pozemok s terénnymi úpravami. V blízkosti je kostol svätého Vlasije, amfiteáter, autobusová zastávka, supermarket., Veľmi výhodná poloha, k moru asi 400 metrov, do centra mesta Sveti Vlas 10 minút chôdze. Komplex má veľké parkovisko.
Poplatok za údržbu je len 700 € ročne.
My z MY PROPERTY AT THE SEA vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.
V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.
Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.
Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkým morským vzduchom je ideálne pre
Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
126 m2
Úžitková plocha
111 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
410 m
Lekár
30 m
Kaviareň
180 m
Reštaurácia
30 m
Bar
50 m
Škola/škôlka
80 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00