Luxusné 3+1 v najluxusnejších projektoch pri mori na Cypre

Trikomo, Cyprus – ID 6079
362,000 €
Plocha 157 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 4/16
More 300 m
Stav Výstavba

Chcete bezpečne ochrániť svoje financie pred infláciou ? Hľadáte nehnuteľnosť na Cypre priamo od developera? Už 10 rokov sme vaším zástupcom v rôznych krajinách sveta. Sami vlastníme nehnuteľnosti v týchto destináciách a dokonale poznáme miestny trh.

Odporúčame predaj veľkého bytu 170 m2 s terasou a výhľadom na more v najluxusnejších projektoch na Cypre , ide o zavádzajúcu cenu, ktorá počas výstavby bude radom stúpať, takže je to výborná investícia na zhodnotenie a následný prenájom v tomto luxusnom stredisku.

Hľadáte viac luxusu? Predstavujeme vám výnimočný a v súčasnosti najluxusnejší hotelový projekt pri mori v severnej časti Cypru, projekt, ktorý zvýši úroveň výstavby na ostrove. Oblasť, v ktorej sa projekt nachádza, bola časopisom Forbes vybraná ako najlepšia investícia pri mori na rok 2021.

V súčasnosti odporúčame projekt za zavádzajúce ceny, preto nás neváhajte kontaktovať, čoskoro možno očakávať vyššie ceny. Na pravej strane projektu sa nachádza päťhviezdičkový hotel, v ktorom bude umiestnené najväčšie kasíno na ostrove, čo priláka viac záujemcov o pobyt.

Splátkový kalendár je štyri až päť rokov bez navýšenia ( v závislosti od toho, ktorú budovu si vyberiete).

Keďže infraštruktúra (obchody, reštaurácie, kaviarne, bary, kúpele atď.) siaha až do tretieho poschodia, zo všetkých jednotiek projektov je výhľad na more.

V komplexe sú jednotky typu:1+kk až 5+1, podkrovné jednotky na vyšších poschodiach majú vlastný bazén a vírivku na terase.

Stručná charakteristika projektu a infraštruktúry:

Päť druhov reštaurácií ( talianska, miestna, mediterrenean, shushi bar a iné ) tri bazény, z toho jeden nekonečný bazén, rôzne športové a športové komplexy, parky, nákupné centrum, kde budú len luxusné značky. Kúpele, fitnescentrá , obchody a kaviarne.

Divadlo a kino, Cyklistická cesta, Cesta pre chodcov, Zmenáreň, Uzavretý squashový kurt, Sauna, Parný kúpeľ, Masáže, Hamam, Krytý bazén, Posilňovňa, Joga - Pilates, 24-hodinová ochrana a kamerový systém, Priestory na aktivity a zábavu (hracie automaty / karaoke / playstation room).

Upratovanie (odvoz odpadu), Kyvadlová doprava, Ošetrovňa, Klub zdravia, Požičovňa bicyklov, Trezor, Široké detské ihrisko, Čistiareň, práčovňa a žehliareň, Kaderníctvo a kozmetické centrum / holičstvo, Detská škôlka a detský klub (opatrovanie detí), Supermarket, Snack bar pri bazéne. Viacúčelový salónik na zábavu, večierky a konferencie, reštaurácia "Day Time" a raňajkový salónik, bar pri bazéne Panaromic, reštaurácia "Steak House", Cigar Bar, Lobby Bar. Vodná fajka/šiša bar, pattiserie a mnoho ďalšieho . Špecifikáciu špičkového interiéru vám zašleme na požiadanie.

Postaráme sa o všetky služby pred predajom a po ňom vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
4
Počet podlaží
16
Dispozícia
3+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
157 m2
Úžitková plocha
124 m2
Terasa
16 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
120 m
Lekár
650 m
Kaviareň
250 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00