Luxusný, plne vybavený 3+kk v komplexe Afrodita Gardens, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5832
115,000 €
Plocha 81 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/6
More 500 m
Stav K nastěhovanie

Ponuka pre náročných! Ponúkame vám luxusný priestranný apartmán s panoramatickou terasou v komplexe Afrodita Gardens na Slnečnom pobreží. Byt má 81 m2 a nachádza sa na piatom poschodí zo šiestich poschodí. Pozostáva z obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, šatne, kúpeľne s WC a priestrannej terasy s výhľadom na bazén. Byt sa predáva kompletne zariadený luxusným nábytkom vrátane kuchynskej linky a elektrospotrebičov. Kuchyňa je nemecká, vyrobená na mieru - Junker.

Vybavenie - bazén s detskou časťou; krásne upravené plochy; celoročná údržba; recepcia; bezpečnostná služba a video dohľad; parkovanie. Komplex sa nachádza v letovisku Slnečné pobrežie, v oblasti s dobrou infraštruktúrou, asi 500 m od pláže. V pešej vzdialenosti sa nachádza supermarket, obchody, banky, reštaurácie, kaviarne, autobusová zastávka. Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných niekoľko rokov veľa vecí vymyká normálu. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a zdroje. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na Google View (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa lepšie posúdiť výhody a nevýhody nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou kontrolou a viesť si poznámky o každej prehliadanej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti môžeme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov týkajúcich sa prevodu vlastníctva vrátane médií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivlaky a pravidelné autobusové spoje, ktoré ho spájajú s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia sa môžu tešiť aj z mnohých možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov rozsiahlou modernizáciou a v mnohých známych stredomorských letoviskách nemajú konkurenciu.

Hlavným lákadlom letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
5
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
81 m2
Úžitková plocha
71 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
110 m
Lekár
1 km
Kaviareň
430 m
Reštaurácia
150 m
Bar
110 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00