Luxusný penthouse 4+1 s bazénom, štyri kúpeľne 4% zľava !

Trikomo, Cyprus – ID 8988
996,000 €
Plocha 290 m2
Dispozícia 4+1
Podlažie 22/23
More 300 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Hľadáte viac luxusu? Predstavujeme vám výnimočný a v súčasnosti najluxusnejší hotelový projekt pri mori v severnej časti Cypru, projekt, ktorý zvýši úroveň výstavby na ostrove.

Ako výhradný zástupca developera vám môžeme ponúknuť najlepšie podmienky v projekte. Sme lídrom na trhu s viac ako 1000 spokojnými klientmi pri mori, pozrite si naše recenzie.

Na pravej strane projektu sa nachádza päťhviezdičkový hotel Arkın , kde je najväčšie kasíno na ostrove, ktoré priláka viac ľudí na pobyt, na ľavej strane developer postaví vlastný hotel priamo pri pláži, kde budú mať investori ďalšie výhody.

Splátkový plán je štyri až päť rokov bez navýšenia( podľa toho, ktorú budovu si vyberiete),odovzdanie projektov je v máji 2025.

Za určitých podmienok môžete získať zľavu 4% pod trhovú cenu, preto ma neváhajte kontaktovať.

Keďže infraštruktúra ( obchody, reštaurácie, kaviarne, bary , kúpele atď.) siaha až na tretie poschodie, zo všetkých jednotiek projektov je výhľad na more.

Projekt je doslova mestom v meste,688 jednotiek rozdelených do štyroch budov, jedna budova bude využívaná 24x7 ako hotel, majitelia týchto typov jednotiek môžu využívať jednotky predovšetkým na investíciu nie na trvalé bývanie, avšak dá sa očakávať vyšší výnos.

V komplexe sa nachádzajú jednotky typu:1+kk až 4+1 a 5+1 penthousy s bazénom na streche budov.

Tento penthouse 4+1 má úžitkovú plochu 170 m2 a obrovskú terasu 104, kde sa nachádza aj súkromný bazén. K dispozícii sú 4 kúpeľne. Všetko vybavenie je Handsgrohe , Vrf klimatizácia a ďalšie luxusné prvky. Penthouse sa nachádza v bloku A , kde je najskorší termín odovzdania projektov v máji 2025. Odhadovaná cena prenájmu za noc bude 800 až 1000 eur.

Stručná charakteristika projektu a infraštruktúry:

Päť druhov reštaurácií ( talianska, miestna, mediterrenean, shushi bar a iné ) tri bazény, z toho jeden infinity bazén, rôzne športové a športové komplexy, parky, nákupné centrum, kde budú len luxusné značky. Kúpele, fitnescentrá , obchody a kaviarne.

Divadlo a kino, cyklistická cesta , chodník pre peších, zmenáreň, uzavretý squashový kurt, sauna, parný kúpeľ, masáže, hamam, vnútorný bazén, posilňovňa, joga - pilates, 24-hodinová ochrana a kamerový systém, priestory na aktivity a zábavu (hracie automaty / karaoke / playstation room).

Upratovanie (odvoz odpadu), Kyvadlová doprava, Ošetrovňa, Klub zdravia, Požičovňa bicyklov, Trezor, Široké detské ihrisko, Čistiareň, práčovňa a žehliareň, Kaderníctvo a kozmetické centrum / holičstvo, Škôlka a detský klub (stráženie detí), Supermarket, Snack bar pri bazéne. Viacúčelový salónik na zábavu, večierky a konferencie, reštaurácia "Day Time" a raňajkový salónik, Panaromic Pool Bar, reštaurácia "Steak House", Cigar Bar, Lobby Bar. Hookah/Shisha Bar, Pattiserie a mnoho ďalšieho . Špecifikáciu špičkového interiéru vám zašleme na požiadanie.

Postaráme sa o všetky predpredajné a popredajné služby vrátane prenájmu vášho majetku. U nás neplatíte províziu za sprostredkovanie obchodu, sme výhradnými zástupcami developera, kupujete priamo od predávajúceho.

Podlažie
22
Počet podlaží
23
Dispozícia
4+1
Výhľad na more
Áno
Plocha
290 m2
Úžitková plocha
170 m2
Terasa
104 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Bazén
6 bazénov
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
120 m
Lekár
650 m
Kaviareň
250 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00