Luxusný mezonet 3+kk na predaj v komplexe 100 metrov od lyžiarskeho vleku

Bansko, Bulharsko – ID 2431
112,000 €
Plocha 153 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/4
Zjazdovka 100 m
Stav K nastěhovanie
Ponúkame na predaj štýlovo zariadený mezonet 3 + kk s celkovou rozlohou 153 m2 v komplexe vo svetoznámom lyžiarskom stredisku Bansko. Byt sa nachádza na 3. poschodí zo 4. Prvé poschodie ponúka: vstupnú halu, kuchyňu s obývacou izbou, balkón, sklad na batožinu a kúpeľňu. Kuchyňa je vybavená hornými a dolnými kuchynskými skrinkami, varnými doskami a jedálenským stolom so stoličkami. Obývacia izba ponúka pohovky s konferenčným stolíkom, TV skrinku a TV. V kúpeľni je vaňa, sprchovací kút, toaleta a umývadlo. Druhé poschodie ponúka: dve zariadené spálne, jednu s manželskou posteľou, nočnými stolíkmi a šatníkovou skriňou a druhú s oddelenými posteľami a nočnými stolíkmi. V druhej kúpeľni je vaňa, sprchovací kút, toaleta a umývadlo. Apartmán sa nachádza na treťom poschodí a má balkón s výhľadom na pohorie Pirin. Mezonet je orientovaný na juhozápad. Komplex je vzdialený 15 minút chôdze od centra mesta a 2 minúty chôdze od lyžiarskeho vleku.

Niečo viac o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska v Sofii a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože v Bansku je všetko!
Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami s dĺžkou od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie letovisko v tejto kategórii spomedzi 400 skúmaných. Bansko ponúka 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrú lyžiarsku školu a lyžiarsky obchod, ktorý je k dispozícii lyžiarom a snowboardistom.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov.
Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
153 m2
Úžitková plocha
120 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
380 m
Lekár
800 m
Kaviareň
370 m
Reštaurácia
300 m
Bar
440 m
Škola/škôlka
560 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00