Luxusný dom 4+kk s krásnou záhradou, top ponuka, Totana

Totana, Španielsko – ID 5473
309,950 €
Plocha 3400 m2
Dispozícia 4+kk
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Sme radi, že môžeme ponúknuť na predaj túto úplne jedinečnú nehnuteľnosť s trámovými stropmi, plnú charakteru a vkusne rozšírenú súčasným predávajúcim. Výhodou nehnuteľnosti je podlahové kúrenie, bazén 10x4m, zavlažovací systém. Nachádza sa pár minút jazdy od centra mesta Totana.

Ubytovanie pozostáva z troch spální, všetky majú vlastnú kúpeľňu so sprchou a toalety na prízemí a nachádza sa na pozemku s rozlohou 3 400 m2 a je úplne súkromné.

Do nehnuteľnosti sa vstupuje dvojitou bránou, ktorá sa otvára na hlavnú príjazdovú cestu pre päť áut vedúcu k prednej časti nehnuteľnosti. Hlavné vstupné dvere vedú do obývacej izby s trámovým stropom, strešným oknom a krbom, ktorý zabezpečí vaše pohodlie počas celého roka. Z obývacej izby vedú dvere do technickej miestnosti s práčkou a toaletou a umývadlom na prízemí. Na druhej strane obývacej izby sa dvere otvárajú do priestrannej svetlej modernej kuchyne s radom moderných skriniek a žulovou pracovnou doskou s dostatočným pracovným priestorom a výhodami integrovanej umývačky riadu, voľne stojacej chladničky s mrazničkou, päťprúdovej plynovej varnej dosky, sporáka a dvojitej rúry Rangemaster. Celý priestor je vykurovaný olejovým podlahovým kúrením.

Z kuchyne vedú dvere do veľkej jedálne s oknami do prednej a zadnej časti, vďaka čomu je táto miestnosť svetlá a vzdušná, so stojanom na víno a stropným osvetlením. Aj táto miestnosť má podlahové kúrenie. Na opačnom konci jedálne sú dvere vedúce na bočnú terasu. Z jedálne vedie hlavné schodisko do hlavnej izby. Táto miestnosť má rozhodne faktor s typickým kupolovitým stropom Capilla, takže sa môžete pozerať na hviezdy, oknami v štýle kostola a podlahovým vykurovaním. Moderná kúpeľňa pozostáva zo sprchovacieho kúta, WC, umývadla a zrkadla. Z hlavnej spálne vedú francúzske dvere na veľký balkón, ktorý je ideálnym miestom na posedenie, relaxáciu a vychutnávanie si španielskeho slnka pri úchvatnom výhľade na pohorie Sierra Espuñ a ďaleké hory.

Z jedálne vedú dvere na krytú terasu, ktorá je ideálna na relaxáciu. Na druhej strane terasového priestoru sa nachádza úplne nezávislý apartmán pre hostí/dospievajúcich. Pozostáva zo spálne s vlastnou modernou sprchou, ktorá pozostáva zo sprchovacieho kúta, toalety a umývadla. Francúzske dvere vedúce zo spálne sa otvárajú na vonkajšiu terasu s krásnym výhľadom na záhradu a vzdialené hory, ďalšie krásne miesto na posedenie a relax. Tento priestor má aj vonkajšie osvetlenie.

Na pozemku sa nachádza drevený domček, ktorý ponúka ďalšie samostatné ubytovanie. Pozostáva z veľkej dvojlôžkovej spálne s nástenným elektrickým radiátorom a vlastnej kúpeľne so sprchovacím kútom, toaletou, umývadlom a vyhrievaným držiakom na uteráky. Z vonkajšej strany dreveného domčeka je vyvýšená terasa na relaxáciu.

Z vonkajšej strany pozemku je druhá brána, ktorou sa vychádza na druhú príjazdovú cestu s priestorom pre ďalšie tri až štyri autá alebo obytný príves. Rozsiahla záhrada vpredu, zboku a vzadu je prevažne upravená a má celý rad ovocných stromov vrátane figovníkov a grapefruitov a kompletný zavlažovací systém. V zadnej časti pozemku vedie cesta k vyvýšenému bazénu s rozmermi 10x4 m a vydláždenou plochou ideálnou na relaxáciu. K dispozícii je aj murovaná prístavba a zásobník na olej. Rozsiahle záhrady majú rôzne terasy, ktoré sú ideálne na stolovanie pod holým nebom.

Totana je dobre prepojená obec na juhozápade regiónu Murcia, 45 km od hlavného mesta Murcia s približne 30 000 obyvateľmi.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
3400 m2
Pozemok
3399 m2
Úžitková plocha
3398 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
3397 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
3 km
Lekár
3 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
1 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00