Luxusný apartmán s 3 spálňami v päťhviezdičkovom projekte pri Stredozemnom mori

Trikomo, Cyprus – ID 9046
300,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/2
More 400 m
Stav Výstavba
Získajte posledné voľné jednotky v tomto nádhernom projekte pri mori na severnom Cypre. Dátum odovzdania je apríl 2024, splátkový kalendár do februára 2025 bez navýšenia. Ide teda o ideálnu príležitosť pre tých, ktorí nechcú dlho čakať. Ceny nehnuteľností a nájmov tu neustále rastú, kriminalita v krajine je nulová, je tu najdlhšia sezóna v Európe, takže tu investujú ľudia z celého sveta. Sme lídrom na trhu s viac ako 1000 spokojnými klientmi pri mori, pozrite si naše recenzie

Obrovskou výhodou je skutočnosť, že majitelia múzea využívajú infraštruktúru všetkých troch etáp vrátane vybavenosti a infraštruktúry na pláži. K dispozícii je nádherné mólo. Prístup na pláž je cez podchod pod cestou. Fotografie sú z výstavby druhej etapy projektov a tiež z už odovzdaných jednotiek z prvej etapy.

V súčasnosti ponúkame luxusnú 3 izbovú jednotku so záhradou a terasou na prízemí a tiež 3 izbovú jednotku so strešnou terasou na druhom poschodí v tomto nádhernom projekte , projekt je takmer vypredaný , preto nás neváhajte kontaktovať čo najskôr.

splátkový kalendár - do januára 2025
odovzdanie projektu - apríl 2024

K bytu patrí záhrada, terasa 38m2 , parkovacie miesto a čiastočne zariadenie. Apartmány so strešnou terasou 80m2 sú na druhom poschodí s krásnym výhľadom a sú o niečo drahšie.

Four Seasons Life 2 nadväzuje na veľmi úspešný projekt Four Seasons Life a ponúka investorom nedotknutú krásu Stredomoria v dokonalej harmónii s vizionárskou perspektívou, ktorá prináša šťastie a pokoj. Projekt sa nachádza bezprostredne pri mori, čo z neho robí vynikajúcu príležitosť na prenájom alebo vlastný dom pri mori.

Four Seasons Life 2 vyzdvihuje mimoriadnu krásu turistickej oblasti Iskele a zároveň zachováva prírodnú štruktúru regiónu.
Je to oblasť, ktorú časopis Forbes označil za najlepšiu investíciu pri mori na rok 2021.

Príslušenstvo projektu :
V rámci projektu sa nachádzajú : vonkajší bazén, krytý bazén, aquapark, cyklistické a pešie chodníky, fitness, spa / masáže - beauty centrum, tenisové, basketbalové a volejbalové ihrisko, reštaurácia, kaviareň , bar, koreňová terasa, plážový bar, K dispozícii je detský klub a mnoho ďalších spoločenských aktivít.


Sami vlastníme nehnuteľnosť a dokonale poznáme miestny trh. Postaráme sa o všetky predpredajné a popredajné služby vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti.

Je tiež na splátky

Mám záujem
Dofinancovanie
Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
120 m2
Úžitková plocha
80 m2
Terasa
38 m2
Bazén
8 bazénov
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
3 km
Lekár
10 km
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
350 m
Bar
420 m
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00