Luxusný apartmán s 3 spálňami s čelným výhľadom na more, v prvej línii, súkromná pivnica, vynikajúci komplex, Obzor

Obzor , Bulharsko – ID 3228
Plocha 151 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/5
More 50 m
Poplatok za služby 16 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám luxusný 3-izbový apartmán s čelným výhľadom na more v prvej línii (asi 50 metrov od mora), v prímorskom mestečku Obzor. Autorom projektu a architektom komplexu je známy Philip Stark. Apartmán sa nachádza na 3. poschodí z 5 a má funkčnú dispozíciu (žiadne priechodné izby): panoramatická obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom, dve spálne, z ktorých jedna má vlastnú kúpeľňu (s vaňou), druhá kúpeľňu-WC (so sprchovacím kútom), priestor na práčku a bojler a vstavanú skriňu, priestranná terasa, ktorá obklopuje celý apartmán. Okná všetkých izieb a terasa ponúkajú úchvatný čelný výhľad na more a pláž. Byt sa predáva s nábytkom a spotrebičmi. Úžitková plocha bytu je 125 m2, celková plocha je 151 m2. K bytu patrí pivnica o výmere 5 m2 a parkovacie miesto v podzemnom parkovisku o výmere 28 m2.

Video bytu na našej webovej stránke.

Komplex je uvedený do prevádzky a je dobre udržiavaný. Na území komplexu je zabezpečená široká škála vybavenia, zábavy a služieb pre pohodlnú dovolenku bez nutnosti opustiť územie komplexu, a to

- Záhrada so záhradným nábytkom

- Bazény pre dospelých a deti vrátane vyhrievaného bazéna a panoramatického nekonečného bazéna

- Spa & Wellness centrum (turecké a parné kúpele, sauna, vírivka/jacuzzi, masážny salón)

- Kadernícky a kozmetický salón

- Fitness centrum

- Tenisový kurt, stolný tenis

- Obchod s potravinami

- Herňa (vnútorný detský kútik)

- Detské ihrisko

- Reštaurácia, kaviareň

- Pláž

- Plážové slnečníky

- Ležadlá

- Detské ihrisko na pláži

- Výťahy v budovách

- Celoročná ochrana a video dohľad

- Parkovanie vrátane podzemného parkoviska

- V celom komplexe je k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet.

Veľmi dobrá voľba pre pohodlnú rodinnú dovolenku a prenájom!

Poplatok za údržbu je 15,5 eur/m2 so zahrnutým internetom a TV.

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Letovisko Obzor. Pláže a príroda: Je to obľúbené a naozaj príjemné malé letovisko, ktoré spája more so širokými, pohodlnými plážami s možnosťou turistiky a nenáročných prechádzok. V blízkosti Obzoru sa do mora vlievajú rieky Dvojnica a Kamčia, ktoré sú súčasťou prírodnej rezervácie.

Obzor a jeho história. Pôvodne grécka námorná základňa sa neskôr stala dôležitou rímskou pevnosťou. V stredoveku tu stála nedobytná bulharská pevnosť Kozyak, ktorá chránila prístav s veľkým hospodárskym významom pre bulharský čiernomorský obchod v 13. a 14. storočí. Zrúcaniny stredovekej pevnosti sa nachádzajú asi 3 km od dnešného Obzoru. Nájdete tu aj ruiny Jupiterovho chrámu na zvyškoch rímskych hradieb.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
151 m2
Úžitková plocha
125 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
40 m
Lekár
1 km
Kaviareň
30 m
Reštaurácia
30 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00