Luxusný apartmán s 3 spálňami a vlastným dvorom, 150 m od pláže a v centre letoviska, Marina Bay, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 5732
148,000 €
Plocha 135 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 1/4
More 150 m
Poplatok za služby 100 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame krásny, nový byt 3 + kk, celková plocha bytu je 135 m2, plocha dvora, ktorá patrí k bytu, je 54 m2. Byt sa nachádza na prízemí zo štyroch poschodí, v súkromnom komplexe Marina Bay, v meste Sveti Vlas, Bulharsko. Cena je vrátane kvalitného, luxusného nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a dvor s priestrannou terasou. Perfektne udržiavaný menší komplex rodinného typu Marina Bay sa nachádza 150 metrov od piesočnatej pláže, v druhej línii k moru, v blízkosti jachtového prístavu Marina Dinevi a krásnej, pobrežnej promenády mesta Sveti Vlas. Všetka občianska vybavenosť letoviska je v pešej vzdialenosti. Komplex ponúka bazén, oddychovú zónu, krásnu a udržiavanú záhradu. Apartmán je vhodný na celoročné bývanie aj na prenájom. Komplex má výťah. Nízky poplatok za údržbu len 100 € ročne!

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Plocha
135 m2
Úžitková plocha
118 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
250 m
Lekár
220 m
Kaviareň
70 m
Reštaurácia
70 m
Bar
70 m
Škola/škôlka
170 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00