Luxusný apartmán s 2 spálňami s predzáhradkou, súkromnou plážou a mólom v projektoch

Trikomo, Cyprus – ID 10774
218,000 €
Plocha 74 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 1/2
More 500 m
Stav Výstavba
Obdobie Celoročne

Sme lídrom na trhu s viac ako 1000 spokojnými klientmi pri mori, pozrite si naše recenzie. Sledujte naše investičné zájazdy na našej webovej stránke. Časopis Forbes označil Severný Cyprus za najlepšiu investíciu pri mori už druhýkrát od roku 2021.

V tomto veľkolepom projekte ponúkame apartmán s rozlohou 54 m2 a terasou na prízemí s rozlohou 20 m2 + záhradu v prednej a zadnej časti v prvej fáze projektov pri mori.

V cene je zahrnuté úplne všetko. Nový majiteľ tak zaplatí nad rámec len daň z prevodu nehnuteľnosti , pre celkový postup ma neváhajte kontaktovať.

Obrovskou výhodou je fakt, že rezort má vlastnú pláž, kde sú k dispozícii ležadlá a domčeky pre obyvateľov projektu. V súčasnosti sa tu nachádza aj krásne mólo s ležadlami a stánkami, kde si môžete objednať napríklad osviežujúci nápoj.

Vybavenie projektu :

V rámci projektu sa nachádza: vonkajší bazén, krytý bazén, aquapark, cyklistické a pešie chodníky, fitness, spa / masáže - beauty centrum, tenisové, basketbalové a volejbalové ihrisko, reštaurácia, kaviareň, bar, terasa, plážový bar, K dispozícii je detský klub a mnoho ďalších spoločenských aktivít.

Kúsok od projektov sa nachádza nemocnica a najväčšia univerzita na Cypre, ktorá je uznávaná na celom svete.

Vzdialenosť od letiska Larnaka je 70 km, vzdialenosť od letiska Ercan a Nikózie je 45 km. Do Famagusty 20 km, Kyrénie 40 km, golfového klubu Korenium 35 km. Na Cypre ste letecky do 3 hodín. Čokoľvek vás zaujíma, poradíme vám. Sme fyzicky na mieste.

Ako prví sme vám ponúkli možnosť investovať do nehnuteľností v zahraničí. Sme jedna z mála spoločností na ostrove, ktorá vám poskytne všetky služby pred a po predaji vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti. Vyberajte si svojho partnera starostlivo, ušetrí vám veľa času a peňazí.

Sami vlastníme nehnuteľnosti a dokonale poznáme miestny trh. Postaráme sa o všetky predpredajné a popredajné služby vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti na airbnb a transferu na letisko.

Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
74 m2
Úžitková plocha
54 m2
Terasa
20 m2
Bazén
5 bazénov
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Reštaurácia
Reštaurácia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
3 km
Lekár
10 km
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
350 m
Bar
420 m
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00