Luxusný apartmán s 2 spálňami, priamo na pláži, v blízkosti mesta Varna, Kabakum, Varna

Varna - Kabakum, Bulharsko – ID 4144
157,600 €
Plocha 71 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/8
More 100 m
Poplatok za služby 12 € za rok
Stav K nastěhovanie
Prvý riadok! Luxusný apartmán s 2 spálňami a nádherným výhľadom na more vo Varne! Len 10 km od centra mesta. Predstavujeme vám vynikajúci apartmán s jednou spálňou v luxusnom uzavretom komplexe v prvej línii v blízkosti letoviska Zlaté piesky a 10 km od centra Varny. Apartmán sa nachádza na štvrtom poschodí a pozostáva zo vstupnej haly, priestrannej obývacej izby s kuchyňou, samostatnej spálne, kúpeľne-WC a terasy s prístupom z oboch izieb.
Z okien a terasy je nádherný výhľad na more.
Úžitková plocha bytu je 60 m2 a celková plocha je 71 m2. Byt je luxusne dokončený "na kľúč" s použitím kvalitných materiálov, bez nábytku a zariadenia. Komplex sa nachádza priamo na pláži a zaujme úchvatným výhľadom na more, krásnou a bohatou vegetáciou a vysokou kvalitou služieb. Cena je uvedená bez nábytku a zariadenia, s ktorými vám radi pomôžeme. Komplex pozostáva zo 6 budov nachádzajúcich sa na spoločnom oplotenom pozemku, ponorených do zelene a ponúka nasledujúce vybavenie:
Reštaurácia s priestrannou vonkajšou terasou s výhľadom na more;
plážový bar;
Detské ihrisko na pláži;
nekonečný bazén;
SPA a wellness centrum: sauna, parný kúpeľ, ľadová miestnosť s vedrom a kockami ľadu, vyhrievané vnútorné bazény pre dospelých a deti, vírivka, SPA a kozmetické procedúry, masáže, posilňovňa, kadernícke služby, manikúra a pedikúra;
Rekreačná a športová oblasť;
Konferenčné miestnosti;
Parkovisko;
Panoramatický výťah;
24-hodinová bezpečnostná služba.
V prípade záujmu a za príplatok je možné zakúpiť parkovacie miesto v podzemnej garáži.
Blízkosť prímorského hlavného mesta Bulharska - mesta Varna - umožňuje pohodlné celoročné bývanie v blízkosti prímorského mesta s rozvinutou infraštruktúrou a letnú dovolenku v luxusnej atmosfére. Poplatok za údržbu je 12 €/m2 ročne. Skvelý apartmán so skvelou polohou!
My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ PRI MORI vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Tretie najväčšie mesto Bulharska s viac ako 300 000 obyvateľmi sa nachádza na pobreží Čierneho mora takmer 500 km od Sofie a takmer 140 km severne od Burgasu. Vďaka dobre rozvinutej turistickej infraštruktúre, pekným parkom a okolitej prírode a veľmi priateľskej atmosfére, ktorú vytvárajú usmievaví miestni obyvatelia, sa Varna stala jedným z najpríjemnejších bulharských miest.
Mesto Varna a jeho okolie je jedným z najdôležitejších centier cestovného ruchu v Bulharsku. Stalo sa kultúrnym a vzdelávacím centrom s niekoľkými univerzitami, námornou akadémiou, oceánografickým inštitútom, operou, divadlom, letnou scénou, umeleckou galériou a mnohými múzeami.
Asi 200 metrov severne od železničnej stanice sa v historickom dome z roku 1860 nachádza Etnografické múzeum. 400 metrov východne sa nachádza jedna z najkrajších pamiatok - ruiny veľmi rozsiahlych verejných kúpeľov Oddessos z 2. storočia. O 300 metrov severovýchodnejšie sa začína krásny, dobre udržiavaný Primorský park s úhľadnými kvetinovými záhonmi, fontánami a stromami, ktoré ho chránia pred slnkom.
Park sa tiahne okolo pobrežia severovýchodným smerom v dĺžke asi 3 km a stal sa veľmi príjemným miestom na prechádzky. Hneď na začiatku parku sa nachádza Námorné múzeum vrátane vonkajších expozícií. Oproti hotelu Odessa sa nachádza moderná budova Festivalového komplexu, v ktorej sa nachádza terárium.
Veľkú a veľmi živú pešiu zónu s množstvom obchodov vytvára ulica Slivnica medzi Primorským parkom a hotelom Černo More.
Oproti, na druhej strane bulváru Maria Luisa, sa nachádza Kostol Nanebovzatia Panny Márie, ktorý je jednou z dominánt Varny. Chrám bol postavený v roku 1886 podľa projektu architekta z Odesy, ktorý sa inšpiroval chrámom v Petrohrade. Veľmi pútavý je nielen exteriér, ale aj interiér obsahujúci jemne vyrezávaný ikonostas, biskupský trón a cenné fresky.

V samotnom centre sa nachádza niekoľko ďalších zaujímavých chrámov, ako aj množstvo galérií a múzeí. Najstarším z nich je veľmi rozsiahle Archeologické múzeum, ktoré v 20. storočí založil Karel Škorpil, ktorý bol štyri desaťročia jeho riaditeľom. Viac ako dve desiatky sál pokrývajú históriu varnskej oblasti od staršej doby kamennej až po 18. storočie.

Zaujímavé je aj Múzeum obrody, ktoré sídli v budove prvej bulharskej školy z roku 1860 a zachytáva dejiny Varny od konca 18. storočia až po jej oslobodenie spod tureckej nadvlády.

Bulvár Knjaza Borisa I. tvorí severný okraj Primorského parku. Nachádza sa na ňom Palác športu a kultúry.

Uprostred Primorského parku stojí monumentálny biely Pamätník protifašistických bojovníkov. V parku sa nachádza aj malá zoologická záhrada.

Na západnom okraji mesta sa nachádza Park-muzeum Vladislava Varenčíka, venovaný bitke pri Varne v roku 1444.

Zaujímavosti v okolí Varny
Pláže, ktoré využívajú najmä Bulhari, sa začínajú v prístave južne od Primorského parku a s malými prestávkami sa tiahnu okolo neho niekoľko kilometrov severovýchodným smerom. Kúpanie je tu príjemné, vstup do mora je pozvoľný, voda je čistá, len na niektorých miestach nájdete riasy.
Medzi Varnou a Zlatými pieskami, asi 8 km od Varny, sa nachádza letovisko Svätý Konštantín a Helena, ktoré je na severovýchodnej strane spojené s komplexom Sinčev Den. Ešte severnejšie leží menšie letovisko Čajka.
Podlažie
4
Počet podlaží
8
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
71 m2
Úžitková plocha
60 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
120 m
Lekár
900 m
Kaviareň
500 m
Reštaurácia
10 m
Bar
10 m
Škola/škôlka
400 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00