Luxusný apartmán s 2 spálňami a nádherným výhľadom na more, Etara 1, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 3759
89,000 €
Plocha 65 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 4/4
More 250 m
Poplatok za služby 600 € za rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám priestranný apartmán 2 + kk na brehu mora v komplexe Etara 1 s celkovou rozlohou 65 m2, ktorý sa nachádza na štvrtom poschodí (tretie poschodie) zo štyroch poschodí v súkromnom komplexe Etara 1, v meste Sveti Vlas, Bulharsko. Apartmán pozostáva zo vstupnej chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, spálne, kúpeľne s WC, balkóna s nádherným výhľadom na more, starý Nesebar a záliv Slnečného pobrežia. Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa fotografií. Komplex Etara 1, v ktorom sa apartmán nachádza, sa nachádza v severnej časti letoviska Sveti Vlas, v prvej línii k moru, 250 metrov od najbližšej, piesočnatej pláže a 400 metrov od jachtového prístavu "Marina Dinevi", kde sa na promenáde nachádzajú najlepšie reštaurácie, bary a obchody. Všetka občianska vybavenosť a zábava sú v pešej vzdialenosti.
Komplex je postavený v tradičnom bulharskom štýle a má priestranný, dokonale udržiavaný pozemok. Majitelia a jeho hostia majú k dispozícii:
2 bazény, jeden z nich s detskou časťou
relaxačné zóny
Fitness
2 reštaurácie
Piano bar
Obchod
Salón krásy
Parkovisko
24-hodinová ochrana
Vzdialenosť od:
Medzinárodné letisko Burgas - 34 km
Slnečné pobrežie - 8 km
Nesebar - 12 km
Burgas - 43 km
Poplatok za údržbu je 600 € ročne.
My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.
Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.
V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.
Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.
Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.
Podlažie
4
Počet podlaží
4
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
65 m2
Úžitková plocha
57 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
60 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
70 m
Bar
140 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00