Luxusný 4-izbový apartmán s výhľadom na more v komplexe Gallery, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7172
125,000 €
Plocha 100 m2
Dispozícia 4+kk
Podlažie 6/7
More 10 m
Poplatok za služby 1,000 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám luxusný apartmán 4+kk, ktorý sa nachádza na šiestom poschodí zo siedmich poschodí v komplexe Gallery na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Celková rozloha apartmánu je 100 m2. Dispozícia: chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC a dva balkóny, jeden z nich s priamym výhľadom na more. Expozícia apartmánu je juhovýchodná. Byt sa predáva zariadený podľa aktuálnych fotografií.

Komplex sa nachádza v prvej línii na Slnečnom pobreží, v spoločných priestoroch je bazén, relaxačná zóna, reštaurácia, supermarket, kamerový systém, celoročná bezpečnostná služba, recepcia a parkovisko.

Poplatok za údržbu je 1000 € ročne.

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové letovisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spoje ho spájajú s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Podlažie
6
Počet podlaží
7
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
100 m2
Úžitková plocha
90 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
40 m
Lekár
510 m
Kaviareň
330 m
Reštaurácia
80 m
Bar
60 m
Škola/škôlka
760 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00