Luxusný 3+kk, 2 terasy, krb, bohato vybavený komplex Pirin Golf, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 4559
145,000 €
Plocha 130 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/5
Zjazdovka 12 000 m
Poplatok za služby 14 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame na predaj luxusný apartmán 3+kk. Celková rozloha je 130 m2, byt sa nachádza na piatom a poslednom poschodí a má južnú orientáciu. Dispozícia: vstupná chodba, svetlá a veľmi priestranná obývacia izba s krbom a kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC, dve terasy. V okolí sa nachádzajú krásne upravené zelené plochy, rekreačné zóny, bazén a vonkajšie detské ihrisko. Ďalšou veľkou výhodou štvrte je blízkosť SPA centra, športového areálu a futbalového ihriska. Cena bytu je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Pre milovníkov golfu ponúkajú apartmány skvelú príležitosť hrať po celý rok na jednom z najlepších golfových ihrísk v Bulharsku a tiež skvelý príjem z prenájmu. V rámci obrovského komplexu sa nachádza aj Apart Hotel, ktorý je navrhnutý ako komplex 4 vzájomne prepojených budov, vrátane nádherne upravených zelených plôch, vonkajších bazénov a záhrad.
Poplatok za údržbu je 14 €/m2 ročne.
Veľmi zaujímavá ponuka, odporúčame!
Viac o komplexe:
Golf je s viac ako 4 miliónmi registrovaných hráčov jedným z najtradičnejších športov na starom kontinente. V Pirin Golf & Country Clube sa nachádzajú dve zo 100 najlepších golfových ihrísk v kontinentálnej Európe a je súčasťou European Tour Destinations. Ihriská Ian Woosnam a Pirin Pine na pozadí vysokého pohoria Pirin vystihujú, čo znamená hrať golf v horách. Komplex je vzdialený hodinu cesty od medzinárodného letiska Sofia a niekoľko minút od obľúbeného lyžiarskeho strediska Bansko. Pirin Golf & Country Club hostí viac ako 40 turnajov ročne, medzi ktoré patria napríklad Macedonian Amateur Open WAGR, Turkish Airlines, Volvo, AUBG (American University of Bulgaria), BDO a mnohé ďalšie.
Doprajte si špičkové služby a nakupovanie v Pirin Golf Hotel & Spa
Pirin Golf Hotel and Spa je obklopený borovicami a zahŕňa 2 golfové ihriská, driving range, golfovú akadémiu, 7 bazénov, 2 supermarkety, piano bar, fitnescentrum, squash, biliard, stolný tenis, 7 vonkajších areálov pre deti, pekáreň, športový obchod, lyžiarsku školu a obchod s oblečením.
Lyžiarsky vlek Bansko sa nachádza 12 km od hotela Pirin Golf Hotel and Spa. Počas lyžiarskej sezóny hotel ponúka bezplatnú 10-minútovú kyvadlovú dopravu k vleku a späť každú hodinu počas dňa. V lete je k dispozícii aj bezplatná kyvadlová doprava golfovými vozíkmi, ktoré môžu hostí prevážať po areáli.
Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.
A ešte niečo o Bansku:
Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.
Na jednej strane Rodopy, na druhej strane Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej strane Pirin.
Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.
Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.
Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.
Pretože Bansko má všetko!

Zimná turistika
Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je to najlacnejšie stredisko v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.
27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.
Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.
Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské výťahy a škôlka.
Letná turistika
Pre potreby letnej turistiky v Národnom parku Pirin bolo vytvorených 13 hlavných a 17 vedľajších horských trás. Horolezectvo je povolené na 6 miestach. Vo vysokohorskej časti pohoria sa v lete nachádza osem horských chát a päť útulní. Okrem toho sa organizujú výlety do kláštorov Rila a Rožen, Melnik, medvedí park v Belići, dedina Trigrad, jaskyňa "Čertovo hrdlo" a ďalšie pamiatky a krásne miesta; horská turistika v Pirine, jazda na koni v Rile, cyklistika, rafting, safari, offroad a paintball.

Pravidelné podujatia:
Preteky Svetového pohára v alpskom lyžovaní na trati "Alberto Tomba".
Od decembra do apríla sa tu koná množstvo zimných podujatí - súťaže v alpskom lyžovaní, snowboardingu, biatlone.
Júl - letný divadelný festival
August - Medzinárodný jazzový festival
September - Pirin Folk Bulharsko - Bansko. Medzinárodný festival bulharských ľudových piesní
November - Bansko Film Fest - Medzinárodný festival horských filmov.
Bansko je najnovšie bulharské zimné lyžiarske stredisko a možno aj najkrajšie. V posledných rokoch prilákalo letovisko značné zahraničné investície, ktoré umožnili výrazné zlepšenie infraštruktúry a služieb pre voľný čas.
Podnikanie v oblasti cestovného ruchu je hlavnou oblasťou strategického významu pre sociálno-ekonomický rozvoj mesta Bansko. Rastúci objem investícií do cestovného ruchu viedol k vytvoreniu nových pracovných miest v službách cestovného ruchu a niekoľkonásobne viac v stavebníctve. V posledných rokoch tu bolo postavených viac ako sto hotelov, od malých rodinných hotelov až po luxusné kúpele.
V lyžiarskom stredisku sa vybuduje druhá lanovka a 30 miliónov eur sa investuje do golfového ihriska. Miestny priemysel je zastúpený malými dielňami v oblasti spracovania dreva a odevov, mnohými firmami v oblasti obchodu a služieb, hotelov a reštaurácií, poľnohospodárstva. Spracovatelia dreva a remeselníci sú prepojení v dcérskej organizácii, keďže veľká časť ich produkcie (nábytok) je určená na vývoz. Rozvoj tohto odvetvia a investičná politika malých a stredných podnikov v drevospracujúcom priemysle prechádza dynamickým vývojom a flexibilitou.
Poľnohospodárstvo - využíva sa približne 20 % ornej pôdy. Pestujú sa tu najmä zemiaky a tabak. Chovajú sa tu najmä kravy, kozy a ovce.
Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
130 m2
Úžitková plocha
100 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
6 km
Lekár
6 km
Kaviareň
240 m
Reštaurácia
160 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
240 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00