Luxusný 3-izbový apartmán s výhľadom na more v Primorsku v komplexe Delux Green Paradise, top stav

Primorsko, Bulharsko – ID 3682
390,000 €
Plocha 145 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/5
More 100 m
Poplatok za služby 14 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám luxusný, priestranný apartmán s rozlohou 145 m2, ktorý sa nachádza na piatom a najvyššom poschodí butikového komplexu Delux Green Paradise a je navrhnutý tak, aby zo všetkých okien bol výhľad na more, malebnú južnú pláž s piesočnými dunami, "Diablovu zátoku" a pohorie Strandža. Budova sa nachádza na nábreží, len 2 minúty chôdze od hlavného námestia, pešej promenády a všetkej občianskej vybavenosti. Moderný a elegantný interiér apartmánu so štýlom zameraným na radosť zo života. Apartmán pozostáva z predsiene, priestrannej obývacej izby s kuchyňou, dvoch spální, kúpeľne s WC, ďalšieho WC a veľkej terasy s krásnym výhľadom na more a zátoky. Cena zahŕňa všetok nábytok a vybavenie. Video nájdete na našej webovej stránke.

Ročný poplatok za údržbu - 14 €/m2 zahŕňa všetko, čo súvisí s upratovaním a údržbou spoločných priestorov nehnuteľnosti (výťah, záhrada, osvetlenie, bazén, bezpečnosť, bezpečnostné kamery) a okolia.

Súčasťou komplexu je aj:

recepcia

Bezpečnostná služba a kamerový dohľad

Úplne uzavretý komplex

Bazén s detskou časťou

Detské ihrisko

Reštaurácia

SPA a posilňovňa

Chill out zóna s barom a vírivkou na streche komplexu

Podzemné parkovisko

My v MOJE REAL ESTATE U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

O Primorsku: Najdlhšie piesočnaté pláže na pobreží Čierneho mora, ktoré sa tiahnu v dĺžke viac ako 10 kilometrov, pohostinnosť miestnych obyvateľov a možnosť dohovoriť sa po anglicky sú len niekoľkými dôvodmi, prečo Primorsko každoročne priťahuje množstvo turistov. Pôvodne malá rybárska dedinka 50 km južne od Burgasu sa stala obľúbeným turistickým cieľom väčšiny českých turistov. Nájdete tu jedny z najdlhších a najkrajších piesočnatých pláží Bulharskej riviéry, ktoré sú známe svojím bielym pieskom, priezračnou vodou a pozvoľným vstupom do mora.

Od roku 1994 je Primorsko držiteľom symbolu Modrej vlajky. Modrá vlajka je symbol, ktorý označuje pláže alebo prístavy, ktoré spĺňajú environmentálne normy. Na získanie vlajky sa vyžaduje čistá voda a recyklácia odpadu, pláže musia mať bezbariérový prístup a musia byť vybavené zdravotníckymi zariadeniami, informačným centrom, zábavnými prvkami, toaletami a kabínkami na prezliekanie.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
145 m2
Úžitková plocha
133.5 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
690 m
Lekár
1 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
640 m
Bar
380 m
Škola/škôlka
470 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00