Luxusné veľké štúdio pri mori, v blízkosti svetoznámeho golfového klubu a najväčšieho prístavu

Esentepe, Cyprus – ID 6243
Plocha 43 m2
Dispozícia štúdio
Podlažie 1/2
More 400 m
Poplatok za služby 13 € za rok
Stav Výstavba
Chcete bezpečne ochrániť svoje financie pred infláciou ? Hľadáte nehnuteľnosť na Cypre priamo od developera? Prišli ste na správne miesto. U nás neplatíte províziu za sprostredkovanie obchodu, sme zástupcovia developera, kupujete priamo od predávajúceho. Sme na mieste a môžeme ponúknuť všetky potenciálne projekty na ostrove. Pomôžeme vám zamilovať sa do perly Stredomoria, Cypru.

V súčasnosti ponúkame tento apartmán, ktorý bude odovzdaný v máji. Projekt pozostáva zo 156 štúdiových apartmánov: štúdiové apartmány na prízemí majú 35 m2 hrubej plochy, 8 m2 záhradnú terasu a štúdiové apartmány na prvom poschodí majú 35 m2 hrubej plochy, 8 m2 terasu a 35 m2 strešnú terasu.

K dispozícii je spoločný bazén so systémom úpravy slanej vody a detský bazén.

Na golfové ihrisko a k nášmu ďalšiemu projektu na nábreží, ktorý je vzdialený len 2 minúty, vás bude bezplatne dopravovať kyvadlová doprava. Obyvatelia Pearl Island si preto môžu prísť vychutnať zariadenia, ktoré sa nachádzajú v Maldives Homes, ako je pláž, kino, GYM, tenisový kurt, basketbalové ihrisko, minigolf, detské ihrisko, reštaurácia, minimarket, sauna, turecké kúpele, masáže, centrum krásy, krytý bazén.

Poplatok za údržbu je 60 GBP mesačne a zahŕňa údržbu spoločných priestorov v komplexe (bazén, spoločné záhrady, upratovanie komplexu), vodné čerpadlo, kamerový systém v komplexe.

Predpredajné a popredajné služby budú poskytované aj obyvateľom Pearl Island Homes. Všetky potreby a požiadavky týkajúce sa nehnuteľností vybavíme prostredníctvom nášho nepretržitého servisu.

Poskytujeme aj služby prenájmu pre tých, ktorí by chceli prenajímať svoje nehnuteľnosti, či už v sezóne alebo mimo nej.
Sami vlastníme nehnuteľnosti a dôverne poznáme miestny trh. Postaráme sa o všetky služby pred a po predaji vrátane prenájmu vašej nehnuteľnosti.
Podlažie
1
Počet podlaží
2
Dispozícia
štúdio
Výhľad na more
Áno
Plocha
43 m2
Úžitková plocha
41 m2
Terasa
8 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
2 km
Lekár
17 km
Kaviareň
260 m
Reštaurácia
260 m
Bar
2 km
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00