Luxusné 3 + kk, v poslednom podlaží, Nesebar

Nesebar, Bulharsko – ID 7325
168,600 €
Plocha 244 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 5/5
Poplatok za služby 100 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám perfektný 3 + kk, ktorý sa nachádza v bytovom dome. Celková plocha bytu činí 244 m2 a je situovaný na piatom podlaží. Skladá sa z chodby, obývacej izby s kuchynským kútom, dvoch spální, dvoch kúpeľní s toaletou a priestrannej terasy s pekným výhľadom. Byt sa predáva nezariadený, s nábytkom a vybavením radi pomôžeme. Vzdialenosť od pláže je 250 metrov.

Poplatok za údržbu je iba 100 € ročne.

My z MOJA NEHNUTEĽNOSŤ U MORE Vám ponúkame bezkonkurenčné množstvo kvalitných a overených nehnuteľností. My vám pomôžeme aby ste investovali do správnej nehnuteľnosti, podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme Bulhari a Pôsobíme v Bulharsku celoročne. Naša firma Vám vie zaistiť kúpu, prenájom a celkovú správu nehnuteľnosti a popredajné služby na Bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalšie.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, keď sa počas posledných rokov mnoho vychýlilo z normálu. Avšak vo všetkom zlom možno nájsť niečo dobré. Začali sme využívať technológie oveľa viac a naučili sme sa ako ušetriť čas a prostriedky našich klientov. V dnešnej dobe sa každý z nás dokáže pozrieť na google View (lokácie a blízke okolie), na YouTube (lokalita, najbližšie pláže a zaujímavosti) a na Booking (recenzia). Tieto technológie v spojení s on-line prehliadkou pomáhajú pozrieť sa veľmi detailne na konkrétnu nehnuteľnosť v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Máme možnosť oveľa adekvátnejšie posúdiť plusy a mínusy nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať pri fyzickej prehliadke a viesť si poznámky na každú prehliadnutú nehnuteľnosť. Celý proces prevodu vlastníctva dokážeme zaistiť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých podkladov na prevod vlastníctva, vrátane prevodu energií a všetkých registrácií, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a práve teraz za veľmi prijateľnú cenu. Našich klientov nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku pomoc a informácie, ktoré potrebujú

Mestečko Nessebar je jedným z najnavštevovanejších bulharských letovísk na pobreží Čierneho mora. Leží 38 km od Burgasu a 100 km južne od Varny na skalnatom polostrove rovnakého mena, ktorý voľne nadväzuje na piesočné Slnečné pobrežie na juhu.

Mestečko bolo roku 1056 vyhlásené architektonickou a archeologickou rezerváciou. Od roku 1983 je zapísané v zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Pre toto malebné miesto je typická čiernomorská zástavba dvojposchodových drevených domov, tlačiacich sa k sebe v krivolakých uličkách. Atmosféru dotvárajú početné kostoly predovšetkým z byzantského obdobia (kostol Sv. Jána Krstiteľa z 11. stor., Sv. Štefana z 10. stor. s nádhernými nástennými maľbami z obdobia bulharského národného obrodenia i kostol Pantokratora). Najstarším dochovaným kostolom je Bazilika, ktorá pochádza zrejme z 5. stor.. V centre mesta stojí Starý Biskupský palác, ktorý bezpochyby patrí medzi najpôsobivejšie dominanty mesta. Na okraji starého mesta stojí unikátny drevený veterný mlyn. Za návštevu určite stojí aj Archeologické múzeum s rozsiahlou zbierkou ikon a antickou keramikou alebo kláštor Sv. Juraja. Neďaleko prístavu sú dobre zachovalé hradby, v meste je dláždenie z čias stredoveku aj antického Grécka a Ríma. Dláždené, starostlivo udržiavané uličky, staroveké kostoly a zrubové domčeky z 19. storočia dodávajú tomuto mestečku nebývalé kúzlo. Môžete sa tu celé dlhé hodiny túlať a obdivovať ponuku remeselných výrobkov a zoznamovať sa s bohatou minulosťou. Milovník histórie a architektúry sa tu určite nudiť nebude. Nájdete tu aj malé obchody, trhovisko, krčmičky, prístav. Nachádza sa tu hneď niekoľko pláží. V južnej časti mestečka sa nachádza tá najzaujímavejšia pláž, Južná pláž. Zaujímavá je predovšetkým jej dĺžka, a pokiaľ sa zahľadíte pozorne, zistíte, že plynule nadväzuje na pláž, ktorá sa tiahne až od Slnečného pobrežia. Pláž je piesočnatá, s pozvoľným vstupom do mora a ponúka široké spektrum športového vyžitia (futbal, volejbal, ízda na vodnom skútri ai). Pozdĺž piesočnatej pláže na pevnine, 2 km od starého centra sa nachádza nová štvrť. Blízkosť Slnečného Pobrežia ponúka možnosť využiť kompletne ponuky športu a zábavy a ostatných služieb aj v tomto stredisku. Pestrosť a kombinácia histórie s modernými službami a nočné posedenie v reštaurácii na skale nad morom v starom Nesebre sú dôvody na návštevu a trávenie dovolenky na tomto kúzelnom mieste.

Toto úchvatné miesto je ako stvorené pre romantikov, milovníkov nočného života, histórie, kultúry a dobrého jedla. Nessebar by si nemal nechať ujsť nikto, kto chce spoznať Bulharsko a jeho zvyky.

Podlažie
5
Počet podlaží
5
Dispozícia
3+kk
Plocha
244 m2
Úžitková plocha
214 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
80 m
Lekár
560 m
Kaviareň
70 m
Reštaurácia
90 m
Bar
380 m
Škola/škôlka
720 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00