Luxusné 3+kk v päťhviezdičkovom projekte 3% zľava z kúpnej ceny

Trikomo, Cyprus – ID 9040
332,000 €
Plocha 120 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 14/23
More 200 m
Stav Výstavba

Chcete bezpečne ochrániť svoje financie pred infláciou ? Hľadáte nehnuteľnosť na Cypre priamo od developera? Ako výhradný zástupca developera vám môžeme ponúknuť tie najlepšie podmienky. Sme lídrom na trhu s viac ako 1000 spokojnými klientmi pri mori, pozrite si naše recenzie.

Potrebujete viac luxusu? Predstavujeme vám výnimočný a v súčasnosti najluxusnejší projekt hotela pri mori v severnej časti Cypru, projekt, ktorý zvýši úroveň výstavby na ostrove. Oblasť, v ktorej sa projekt nachádza, bola časopisom Forbes vybraná ako najlepšia investícia pri mori na rok 2021.

Ide o jediný projekt na svete, ktorého infraštruktúra tvorí plných 30 % celého projektu. strop na ostrove je len 10 %, momentálne projekt odporúčame za zavádzajúce ceny, preto nás neváhajte kontaktovať, čoskoro možno očakávať vyššie ceny. Na pravej strane projektu sa nachádza päťhviezdičkový hotel, v ktorom bude umiestnené najväčšie kasíno na ostrove, čo priláka viac ľudí na pobyt.

Splátkový plán je štyri až päť rokov bez navýšenia( podľa toho, ktorú budovu si vyberiete), odovzdanie budovy A je v máji 2025, splátkový plán pre túto jednotku je do mája 2025 bez navýšenia.

Keďže infraštruktúra ( obchody, reštaurácie, kaviarne, bary, kúpele atď.) siaha až na tretie poschodie, zo všetkých jednotiek projektov je výhľad na more.

Za určitých podmienok môžete v rámci tejto ponuky získať 3% zľavu z ceny nehnuteľnosti.

Projekt je doslova mestom v meste,688 jednotiek rozdelených do štyroch budov, jedna budova bude využívaná 24x7 ako hotel, majitelia týchto typov jednotiek môžu využívať jednotky predovšetkým na investíciu nie na trvalé bývanie, možno však očakávať vyšší výnos.

Stručný opis projektu a infraštruktúry:

Päť druhov reštaurácií ( talianska, miestna, mediterrenean, shushi bar a iné ) tri bazény, jeden nekonečný bazén, rôzne športové a športové areály, parky, nákupné centrum, kde budú len luxusné značky. Kúpele, fitnescentrá , obchody a kaviarne.

Divadlo a kino, cyklistická cesta , chodník pre peších, zmenáreň, uzavretý squashový kurt, sauna, parný kúpeľ, masáže, hamam, vnútorný bazén, posilňovňa, joga - pilates, 24-hodinová ochrana a kamerový systém, priestory na aktivity a zábavu (hracie automaty / karaoke / playstation room).

Upratovanie (odvoz odpadu), Kyvadlová doprava, Ošetrovňa, Klub zdravia, Požičovňa bicyklov, Trezor, Široké detské ihrisko, Čistiareň, práčovňa a žehliareň, Kaderníctvo a kozmetické centrum / holičstvo, Škôlka a detský klub (stráženie detí), Supermarket, Snack bar pri bazéne. Viacúčelový salónik na zábavu, večierky a konferencie, reštaurácia "Day Time" a raňajkový salónik, Panaromic Pool Bar, reštaurácia "Steak House", Cigar Bar, Lobby Bar. Hookah/Shisha Bar, Pattiserie a mnoho ďalšieho . Špecifikáciu špičkového interiéru vám zašleme na požiadanie.

Postaráme sa o všetky predpredajné a popredajné služby vrátane prenájmu vášho majetku.

Podlažie
14
Počet podlaží
23
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
120 m2
Úžitková plocha
92 m2
Terasa
14 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
120 m
Lekár
650 m
Kaviareň
250 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00