Luxusná vila 4+kk, krásny výhľad na more, špičkové vybavenie, Bolnuevo

Bolnuevo, Španielsko – ID 5202
900,000 €
Plocha 1000 m2
Dispozícia 4+kk
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Skvelá príležitosť! Táto jedinečná vila vyžaruje sviežu modernosť na pozadí kultúry a krásy v španielskom raji Bolnuevo. Táto priestranná vila postavená na troch podlažiach má okná s dvojitým zasklením a porcelánové podlahy, ktoré vyžarujú luxus a vzrušenie.

Prízemie:

Plne nezávislý apartmán môže slúžiť buď ako ubytovanie pre širšiu rodinu, alebo ako ideálny spôsob, ako generovať dodatočný príjem z prenájmu.

K 15 m bazénu sa dostanete cez samostatný apartmán, ktorý je vybavený nočným osvetlením na vytvorenie jemnej a romantickej atmosféry. Odtiaľto môžete relaxovať a obdivovať panoramatický výhľad na miestnu oblasť.

Priestranná garáž s rozlohou 220 m2 je ideálna na uskladnenie všetkých vašich vozidiel.

Na prvom poschodí:

Luxusná kuchyňa s rozlohou 50 m2 s ostrovčekom, špajzou, jedálenským kútom a samostatnou práčovňou a množstvom kuchynských spotrebičov.

Priestranná obývacia izba, ktorá vedie na veľkorysú krytú terasu, kde si môžete vychutnať večerný pohár vína a pozorovať západ slnka nad úchvatným výhľadom.

Hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu a šatník pre vaše pohodlie.

Druhá kúpeľňa.

Tretie poschodie:

Druhý veľký salónik s nádhernými oknami a druhou krytou terasou.

Krásna spálňa s manželskou posteľou.

Kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom.

Toto poschodie má tiež potenciál na premenu na súkromný apartmán vzhľadom na jeho dostupnosť.

Lokalita:

Bolnuevo, ideálne tiché prímorské letovisko, je pokojná a malebná oblasť Mazarron v Murcii v Španielsku. V tejto veľmi vyhľadávanej oblasti s množstvom obchodov, barov, reštaurácií a krásnou zátokou Punta Bella, ako aj s nezvyčajným vápencovým výbežkom, ktorý je už roky nedotknutý prírodnými živlami, je toho k videniu veľa. preslávené ako Bolnuevo ‘rajské mesto’. Nachádza sa tu aj skvelý kemp, ktorý ponúka pôsobivý bazén, ako aj detský bazén a bar.

Vážení klienti, žijeme v zvláštnej dobe, v ktorej sa za posledných pár rokov veľa vecí vymyká normálu. Vo všetkom zlom je však aj niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa, ako našim klientom ušetriť čas a prostriedky. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si veľmi podrobne konkrétnu nehnuteľnosť v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Počet podlaží
3
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
1000 m2
Pozemok
999 m2
Úžitková plocha
998 m2
Terasa
Áno
Garáž
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
997 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
700 m
Lekár
690 m
Kaviareň
250 m
Reštaurácia
150 m
Bar
520 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00