Letná chata snov v blízkosti starého námestia v krásnom letovisku Pefkochori

Pefkochori, Grécko – ID 9837
220,000 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 2+kk
More 200 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Vitajte v "Chate", fantastickej chate, ktorá sa nachádza na najobľúbenejšom Starom námestí v Pefkohori. Chata s rozlohou 60 m2 na dvoch podlažiach je splneným snom, postavená z kameňa zvnútra aj zvonka so všetkým komfortom a luxusom. Nachádza sa na skvelom mieste pre vašu letnú destináciu so všetkou občianskou vybavenosťou a piesočnatá aqua pláž je vzdialená len niekoľko minút . Kľudnejšie bývanie a pomalšie tempo nahrádzajú frenetický mestský život a ponúkajú dokonalú rovnováhu pre nádherný letný životný štýl. Dom sa môže pochváliť spálňou v štýle podkrovia s kanceláriou a šatníkom s kamenným dekorom a nádhernými okenicami, 2 plnohodnotnými kúpeľňami, kuchyňou s posedením. V zadnej časti domu sa nachádza aj priestor na posedenie s pergolou. Dom je kompletne zariadený , elegantný, luxusný a so všetkými špičkovými spotrebičmi. Ideálny domček pre vaše dovolenkové bývanie.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Pefkohori je všeobecne uznávaná ako jedna z najlepších rezidenčných oblastí pre Grékov aj turistov, v ktorej sa nachádzajú niektoré z najcennejších a najprestížnejších nehnuteľností. Vďaka elegantným butikom, reštauráciám a kaviarňam sa čoskoro stane jednou z najžiadanejších štvrtí v meste - najmä medzi tými, ktorí si chcú popri bežnej mestskej vybavenosti užívať aj zelené, otvorené priestranstvá.

Pefkochori je dedinka s obielenými domami obklopená citrusovými a olivovými hájmi, ktorá sa tiahne až k obľúbenému plážovému letovisku Toroni Bay. V lete sem dovolenkárov lákajú možnosti šnorchlovania, parasailingu, ako aj prechádzky a výhľad na západ slnka z reštaurácií alebo tradičných taverien ponúkajúcich stredomorské špeciality. Večer sa v baroch a kluboch konajú hudobné vystúpenia s gréckou a srbskou hudbou. Nákupné možnosti zahŕňajú obchody s ručne vyrábanými suvenírmi, ako sú šperky a citrónový likér.

Pefkochori , čo v preklade znamená "borovicová dedina", je turistické mesto nachádzajúce sa na juhovýchode polostrova Chalkidiki v Grécku. Pefkochori je pomenované podľa borovíc, ktoré sa nachádzajú v horách tejto oblasti. Počet obyvateľov v roku 2011 bol 1 931 . Pefkochori sa nachádza na severovýchodnom pobreží polostrova, 3 km juhovýchodne od Chaniotis, 4 km severne od Agia Paraskevi a 92 km juhovýchodne od Solúna.

V severozápadnej časti prístavu, kde teraz kotvia lode, sa nachádzajú pozostatky rímskej osady. V tej istej štvrti bol objavený poklad lysimachiánskych mincí.

Počet podlaží
2
Dispozícia
2+kk
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
60 m2
Zastavaná plocha
60 m2

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00