Krásny zariadený apartmán s jednou spálňou na predaj, Fourka

Fourka, Grécko – ID 9397
90,000 €
Plocha 30 m2
Dispozícia 1+1
Podlažie 2/2
More 90 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Nádherný byt 1 +1 na predaj s 30 m2 obytnej plochy plus balkón. Nachádza sa iba 90 m od piesočnatej pláže a je na skvelom mieste na úrovni terénu ideálny pre seniorov alebo deti. Majitelia vám byt opustia plne zariadený a pripravený na vašu dovolenku. V pokojnej lokalite s ľahkým prístupom na pláž tento krásny byt v rozlohe 30 metrov štvorcových zahŕňa kuchyňu s jedálenským kútom, spálňu a kúpenú. Veľa doplnkov, ako sú bezpečnostné dvere, hliníkové okenné kovanie, súkromný systém vykurovania a mnoho ďalšieho.

Furka je tradičná vnútrozemská dedina s kamennými domami a kaplnkami, vrátane pozostatkov kostola sv. Ioannis z byzantskej éry. Príjemné reštaurácie okolo centrálneho námestia podávajú macedónske rybie pokrmy. Cesty cez okolité olivové a borovicové lesy a lúky vedú do neďalekého prímorského letoviska Skala Fourkas, kde obľúbené plážové bary ponúkajú výhľad na západ slnka a Solúnsky záliv.

Kompletne zaistíme prenájom, správu, rekonštrukcie, dovybavenie, pomôžeme vám so všetkým čo potrebujete po prevode vlastníctva.

Podlažie
2
Počet podlaží
2
Dispozícia
1+1
Plocha
30 m2
Úžitková plocha
30 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Obchod
2 km
Lekár
5 km
Kaviareň
110 m
Reštaurácia
50 m
Bar
3 km
Škola/škôlka
330 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00