Krásny rodinný dom v komplexe Pirin Golf, úchvatný výhľad na hory, Bansko

Bansko, Bulharsko – ID 5376
460,000 €
Plocha 195 m2
Dispozícia 4+kk
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj luxusný dom v novej štvrti, ktorá bude pozostávať len z rodinných domov, v komplexe Pirin Golf SPA & Country Club v Bansku, Bulharsko. Objekt "House Malina" dokonale splýva s okolitou prírodou a ponúka neuveriteľný výhľad na golfové ihrisko a pohorie Pirin. Dom má vlastný dvor obklopený vysokou vegetáciou, ktorá zaručuje vaše súkromie. Má tiež dve priestranné terasy, z ktorých jedna je vybavená grilom, kde si môžete príjemne oddýchnuť po dlhom dni na golfovom ihrisku alebo na svahu. Dom má priestrannú obývaciu izbu s krbom, jedáleň, kuchyňu, tri spálne, dve kúpeľne s toaletou, ďalšiu toaletu a dve terasy. Každá miestnosť v dome je vybavená individuálnym regulátorom teploty. Dom sa predáva kompletne zariadený a má úžitkovú plochu 195 m2. Exteriér a interiér sú úplne v súlade s typickým horským štýlom - drevo a kameň. Pre vaše auto je k dispozícii vydláždené parkovacie miesto pred domom, v blízkosti je aj kryté parkovisko. Poplatok za údržbu je 14 €/m2 ročne. Domy sa predávajú "zelené". Termín výstavby, kolaudácie a kompletného vybavenia je stanovený na 13+3 mesiace od zloženia zálohy. Dvory k jednotlivým domom majú rozlohu od 630 m2 do 1100 m2. Možnosť predaja na splátky na 1 rok.

Golf je s viac ako 4 miliónmi registrovaných hráčov jedným z najtradičnejších športov na starom kontinente. Pirin Golf & Country Club ponúka dve zo 100 najlepších golfových ihrísk v kontinentálnej Európe a je súčasťou European Tour Destinations. Golfové ihriská Ian Woosnam a Pirin Pine, ktoré sa nachádzajú na pozadí vysokého pohoria Pirin, vystihujú, čo znamená hrať golf v horách. Komplex je vzdialený hodinu cesty od medzinárodného letiska Sofia a niekoľko minút od obľúbeného lyžiarskeho strediska Bansko. Pirin Golf & Country Club hostí viac ako 40 turnajov ročne, medzi ktoré patria napríklad Macedonian Amateur Open WAGR, Turkish Airlines, Volvo, AUBG (Americká univerzita v Bulharsku), BDO a mnohé ďalšie.

Doprajte si špičkové služby a nakupovanie v Pirin Golf Hotel & Spa

Pirin Golf Hotel and Spa je obklopený borovicami a zahŕňa 2 golfové ihriská, driving range, golfovú akadémiu, 7 bazénov, 2 supermarkety, piano bar, fitnescentrum, squash, biliard, stolný tenis, 7 vonkajších areálov pre deti, pekáreň, športový obchod, lyžiarsku školu a obchod s oblečením.

Lyžiarsky vlek Bansko sa nachádza 12 km od hotela Pirin Golf Hotel and Spa. Počas lyžiarskej sezóny hotel ponúka bezplatnú 10-minútovú kyvadlovú dopravu na zjazdovky každú hodinu počas dňa. V lete je k dispozícii aj bezplatná kyvadlová doprava golfovými vozíkmi, ktoré môžu hostí prevážať po areáli.

Niečo viac o Bansku:

Mesto sa nachádza v nadmorskej výške 927 metrov, v údolí, kde sa stretávajú tri pohoria - Pirin, Rodopy a Rila.

Na jednej strane Rodopy, na druhej Rila s najvyšším vrchom Balkánskeho polostrova Musala (2925 m) a na tretej Pirin.

Mesto Bansko je hlavným administratívnym a kultúrno-ekonomickým centrom regiónu.

Nachádza sa 161 km južne od letiska Sofia a 56 km juhovýchodne od Blagoevgradu, s ktorým má dobré spojenie.

Bansko je obľúbenou destináciou, pretože sa nachádza v blízkosti Grécka - len 140 km od Egejského mora. 6 km od Banska sa nachádzajú horúce minerálne pramene.

Pretože Bansko má všetko!

Zimná turistika

Podľa európskeho prieskumu lyžiarskych stredísk v Európe je Bansko jedným z najobľúbenejších stredísk. Strediská sú zaradené do šiestich kategórií podľa dĺžky zjazdoviek. So zjazdovkami od 51 do 100 km je Bansko na prvom mieste! Je najlacnejším strediskom v tejto kategórii skúmaných stredísk. 75 km profesionálne upravených a spoľahlivo udržiavaných zjazdoviek, dobrá lyžiarska škola a lyžiarom a snowboardistom k dispozícii lyžiareň.

27 km moderných vysokokapacitných lanoviek prepraví hostí rýchlo a pohodlne na zjazdovky, ktoré sú dokonale upravené a bezchybne vybavené.

Lyžiarska oblasť má celkovo 17 značených tratí s celkovou dĺžkou 65 km, z toho 9 km tvoria lyžiarske cesty. Bansko ponúka jedinečnú príležitosť na 16 km dlhý nepretržitý zjazd. Posledných 7 km zjazdovky, ktorá spája lyžiarske stredisko s mestom Bansko, je vybavených 40 delami na umelé zasnežovanie a osvetlením na večerné lyžovanie.

Celkový počet vlekov je 23 - sedem sedačiek, z toho dve nové, šesť vlekov a desať detských vlekov. K dispozícii sú nové detské výťahy a škôlka.

Letná turistika

Pre potreby letnej turistiky v Národnom parku Pirin bolo vytvorených 13 hlavných a 17 vedľajších horských trás. Horolezectvo je povolené na 6 miestach. Vo vysokohorskej časti pohoria sa v lete nachádza osem horských chát a päť útulní. Okrem toho sa organizujú výlety do kláštorov Rila a Rožen, Melnik, medvedí park v Belići, dedina Trigrad, jaskyňa "Čertovo hrdlo" a ďalšie pamiatky a krásne miesta; horská turistika v Pirine, jazda na koni v Rile, cyklistika, rafting, safari, offroad a paintball.

Pravidelné podujatia:

Preteky Svetového pohára v alpskom lyžovaní na trati "Alberto Tomba".

Od decembra do apríla sa tu koná množstvo zimných podujatí - súťaže v alpskom lyžovaní, snowboardingu, biatlone.

Júl - letný divadelný festival

August - Medzinárodný jazzový festival

September - Pirin Folk Bulharsko - Bansko. Medzinárodný festival bulharských ľudových piesní

November - Bansko Film Fest - Medzinárodný festival horských filmov.

Bansko je najnovšie bulharské zimné lyžiarske stredisko a možno aj najkrajšie. V posledných rokoch prilákalo letovisko značné zahraničné investície, ktoré umožnili výrazné zlepšenie infraštruktúry a služieb pre voľný čas.

Podnikanie v oblasti cestovného ruchu je hlavnou oblasťou strategického významu pre sociálno-ekonomický rozvoj mesta Bansko. Rastúci objem investícií do cestovného ruchu viedol k vytvoreniu nových pracovných miest v službách cestovného ruchu a niekoľkonásobne viac v stavebníctve. V posledných rokoch tu bolo postavených viac ako sto hotelov, od malých rodinných hotelov až po luxusné kúpele.

V lyžiarskom stredisku sa vybuduje druhá lanovka a 30 miliónov eur sa investuje do golfového ihriska. Miestny priemysel je zastúpený malými dielňami v oblasti spracovania dreva a odevov, mnohými firmami v oblasti obchodu a služieb, hotelov a reštaurácií, poľnohospodárstva. Spracovatelia dreva a remeselníci sú prepojení v dcérskej organizácii, keďže veľká časť ich produkcie (nábytok) je určená na vývoz. Rozvoj tohto odvetvia a investičná politika malých a stredných podnikov v drevospracujúcom priemysle prechádza dynamickým vývojom a flexibilitou.

Poľnohospodárstvo - využíva sa približne 20 % ornej pôdy. Pestujú sa tu najmä zemiaky a tabak. Chovajú sa tu najmä kravy, kozy a ovce.

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého vysielania. Celý proces prevodu vlastníckeho práva môžeme zorganizovať a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
195 m2
Pozemok
630 m2
Úžitková plocha
195 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
195 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
6 km
Lekár
6 km
Kaviareň
80 m
Reštaurácia
0 m
Bar
130 m
Škola/škôlka
80 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00