Krásny rodinný dom s bazénom v žiadanej lokalite Privlaka v regióne Zadar

Privlaka, Chorvátsko – ID 9482
430,000 €
Plocha 290 m2
Dispozícia 4+kk
More 90 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Ponúkame na predaj krásny rodinný dom v obľúbenej a žiadanej lokalite Privlaka v zadarskom regióne...

Tento rohový dom je postavený vo veľmi dobrom stave a ponúka všetok komfort pre rodinný život alebo ako investíciu na rekreačný prenájom.

Nehnuteľnosť dokončená v roku 2016 sa nachádza na pozemku s rozlohou 592 m² a má úžitkovú plochu 90 m² rozloženú na dvoch podlažiach. Na prízemí nájdete modernú kuchyňu spojenú s obývacou izbou a jedálňou, odkiaľ je prístup na priestrannú terasu. Na pozemku sa nachádza aj bazén, v ktorom si budete môcť užívať horúce letné dni.

Na prvom poschodí sa nachádzajú tri svetlé spálne, z ktorých každá má prístup na balkón s krásnym výhľadom na more, ktoré je od domu vzdialené len 90 metrov. Dom je vybavený modernými spotrebičmi a zariadeniami vrátane internetového pripojenia, elektrického kúrenia, vodovodu, kanalizácie a vlastnej čističky odpadových vôd.

Na pozemku sa nachádza aj parkovacie miesto a krásna záhrada s rozlohou 200 m². Dom je oplotený a nachádza sa v tichej časti obce, čo zaručuje súkromie a bezpečnosť. Prístup k nehnuteľnosti je zabezpečený po betónovej ceste.

Nehnuteľnosť je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú pohodlné bývanie v blízkosti mora s možnosťou kúpania a ďalších letných aktivít. Vďaka svojej polohe je tiež výbornou investíciou, keďže oblasti ako Privlaka sú medzi turistami veľmi vyhľadávané. Dom bude k dispozícii od 30. augusta 2024.

Ak hľadáte ideálne miesto pre rodinné bývanie alebo skvelú investíciu do nehnuteľností v jednom z najkrajších regiónov Chorvátska, neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií alebo osobnú obhliadku.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
290 m2
Pozemok
592 m2
Úžitková plocha
90 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
90 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
390 m
Lekár
4 km
Kaviareň
750 m
Reštaurácia
40 m
Bar
340 m
Škola/škôlka
300 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00