Krásny nový rodinný dom v blízkosti mora a v ekologickej lokalite

Gorica, Bulharsko – ID 10563
Plocha 151 m2
Dispozícia 4+kk
More 18 000 m
Poplatok za služby 1 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj elegantný dvojpodlažný dom v obci Gorica, ktorý sa vyznačuje moderným dizajnom a vysokou kvalitou použitých materiálov. Celková rozloha domu je 151 m2, pričom na prvom podlaží sa nachádza vstupná hala, priestranná obývacia izba spojená s kuchyňou, spálňa, kúpeľňa s WC a chodba. K dispozícii je aj vnútorné schodisko vedúce na druhé poschodie, kde sa nachádzajú dve spálne, dve kúpeľne, terasa a šatňa.

Nehnuteľnosť má podkrovný priestor s rozlohou 60 m2, ktorý možno využiť ako úložný priestor. Príjemným prvkom prvého poschodia je veranda s rozlohou 20 m2, ktorú možno prispôsobiť individuálnym preferenciám a premeniť na ďalší obytný priestor.

Dvor s rozlohou 500 m2 je ideálnym priestorom na oddych a stretnutia s rodinou a priateľmi. V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť sme pripravení pomôcť s vybavením za bezkonkurenčné ceny, čo zvyšuje atraktivitu tejto ponuky. Nechajte sa očariť týmto domom, ktorý spája komfort a vkusný dizajn v pokojnej vidieckej lokalite Gorica.

My v MOJE REALITY U MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Gorica je malebná dedinka, ktorá sa nachádza na úpätí pohoria Stará Planina. V obci sa nachádza minerálny prameň. Obec má dobre rozvinutú infraštruktúru: škola, obchody, reštaurácie, rehabilitačné stredisko, pošta, autobusová doprava, administratíva. Nachádza sa 18 km od mora a letoviska Slnečné pobrežie a 35 km od Burgasu. Medzi Goricou a susednými obcami premáva pravidelná autobusová doprava.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Skvelá lokalita - na úpätí Starej planiny, v blízkosti lesa, s príjemným panoramatickým výhľadom v ekologicky čistej oblasti.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
151 m2
Pozemok
500 m2
Úžitková plocha
151 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
151 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
5 km
Lekár
14 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
4 km
Bar
1 km
Škola/škôlka
620 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00