Krásny dom s bazénom a letnou kuchyňou, Aledo, Španielsko

Aledo, Španielsko – ID 6987
249,950 €
Plocha 8000 m2
Dispozícia 5+kk
More 50 000 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame na predaj krásny vidiecky dom o rozlohe 210 m2 so 4 spálňami a 3 kúpeľňami s vlastným bazénom 9x4m2 s (možnosťou zastrešenia) a vonkajšou kuchyňou nachádzajúci sa v meste Aledo, Murcia. Nehnuteľnosť sa nachádza na vyvýšenom pozemku s rozlohou 8 000 m2 s pomarančovníkmi a viac ako 50 olivovníkmi. Nehnuteľnosť ponúka nádherný panoramatický výhľad na okolité hory, krajinu a je vzdialená len niekoľko minút jazdy autom do samotnej dediny.

Pri vstupe na pozemok máte k dispozícii štrkovú príjazdovú cestu s dostatkom miesta pre vozidlá. K dispozícii je krásna južne orientovaná terasa so zaťahovacou strieškou s výhľadom na bazén a hory. Je to veľmi pokojné miesto na relaxáciu a stolovanie pod holým nebom. Priestranná otvorená obývacia izba a jedáleň má ústredné kúrenie na olej a stropné ventilátory. Z jedálne, ktorá má drevený trámový strop, sú dvere na terasu s krásnym výhľadom na hory. Kuchyňa je vybavená množstvom nástenných a spodných skriniek, hrubým žulovým pracovným povrchom, plynovou varnou doskou a plynovým kotlom. Všetka biela technika je súčasťou dodávky. Vedľa jedálne máme chodbu, kde sa nachádza technická miestnosť vrátane práčky a umývačky riadu. Nachádza sa tu aj sprchovací kút a dvere do prednej záhrady. Z obývačky máme ďalšiu chodbu so štyrmi dvojlôžkovými spálňami s voľne stojacimi skriňami a ústredným kúrením. V dvoch hlavných spálňach sú kúpeľne, jedna s veľkým sprchovým kútom a druhá s vaňou a sprchovacím kútom. Jedna z hlavných spální má balkónové dvere na terasu.

Vonku máme letnú kuchyňu s grilom a veľký sklad s chladničkou. Odtiaľto vedú schody k bazénu s veľkým priestorom na opaľovanie na terase, vonkajšou sprchou a 2 altánkami pre dodatočný tieň, zatiaľ čo si užívate stredomorský životný štýl. Záhrada je z väčšej časti pokrytá štrkom s ovocnými stromami so zavlažovacím systémom. Na pozemku sa nachádza vonkajšie osvetlenie, vďaka ktorému je skvelým prvkom v noci. K dispozícii je aj veľká drevená kôlňa na ďalšie skladovanie alebo ubytovanie v prípade potreby.

Poloha Aleda v prírodnom parku Sierrra Espuña prirodzene znamená, že Aledo sa nachádza v oblasti s veľkou malebnosťou, ktorú si milovníci prírody, ktorí navštívia túto oblasť, určite vychutnajú.

Počet podlaží
2
Dispozícia
5+kk
Plocha
8000 m2
Pozemok
8000 m2
Úžitková plocha
210 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
210 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
900 m
Lekár
7 km
Kaviareň
2 km
Reštaurácia
790 m
Bar
750 m
Škola/škôlka
560 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00