Krásny dom (3+kk) s apartmánom (2+kk) na predaj, Grécko

Paliouri , Grécko – ID 10059
175,000 €
Plocha 1500 m2
Dispozícia
More 220 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Investičná príležitosť na polostrove Kassandra s obytnou plochou 110 m². Ide o malý dom na 3 podlažiach vrátane 1 bytu a 1 mezonetu so samostatnými vchodmi, ideálny na prenájom a alebo pre dve rodiny. Obsahuje 3 spálne a dve kúpeľne, 2 kuchyne a 2 obývacie priestory. Je to pokojná oblasť medzi dvoma krásnymi mestami, pokojným mestom Palouri a prosperujúcim mestom Pefkovori. Dom postavený v roku 2008 je vo výbornom stave na kľúč s veľkou terasou v prednej a zadnej časti domu. Majitelia predávajú s domom kompletne zariadeným.

O správu nehnuteľnosti sa postaráme od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých ohľadoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale len začína.

Paliouri je dedina a obec na polostrove Kassandra na Chalkidiki v Grécku. Nachádza sa medzi nízkymi horami v blízkosti najvýchodnejšieho cípu polostrova, mysu Paliouri. K obci patria malé dediny Agios Nikolaos a Xyna. Paliouri je vzdialené 2 km od mora, 5 km východne od Agia Paraskevi a 7 km juhovýchodne od Pefkochori. V blízkosti modernej obce sa nachádza starobylé mesto Theramvos, ktoré prežilo až do rímskych čias ako dedina administratívne závislá od rímskej kolónie Cassandreia.

V letných mesiacoch si mnohí ľudia vyberajú Paliouri na popoludňajšie prechádzky úzkymi uličkami dediny, na stolovanie a na vychutnávanie miestneho mäsa a čerstvých rýb v miestnych tavernách.

Pláž Paliouri, nazývaná aj Chrouso, je krásna zátoka s krištáľovo čistou vodou. Pozdĺž pobrežia sa nachádza množstvo plážových barov, kde sa konajú párty. Môžete sa tu venovať športovým aktivitám, ako sú vodné športy, plážový volejbal atď.

Predpokladá sa, že v tejto oblasti sa nachádzalo staroveké mesto Theramvos, ktoré spomína Herodotos. Staroveké mesto bolo násilím donútené pomôcť Xerxovi. O existencii tohto mesta svedčí množstvo archeologických nálezov. Súčasný názov Paliouri pochádza od Paliouria, kríkov, ktorými si jeho obyvatelia ohradzovali svoje domy.

Počet podlaží
3
Dispozícia
Plocha
1500 m2
Pozemok
1500 m2
Úžitková plocha
110 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
110 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
480 m
Lekár
7 km
Kaviareň
550 m
Reštaurácia
220 m
Bar
480 m
Škola/škôlka
570 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00