Krásny apartmán s dvoma spálňami, komplex Sweet homes 7, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 7305
142,000 €
Plocha 85 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 6/8
More 450 m
Poplatok za služby 1,000 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám priestranný apartmán 3+kk o rozlohe 85 m2, ktorý sa nachádza na šiestom poschodí z ôsmich poschodí v luxusnom komplexe na Slnečnom pobreží v Bulharsku. Dispozícia je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, dve kúpeľne s WC a dva balkóny. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií.

Komplex, v ktorom sa apartmán nachádza, je luxusný a elegantný, perfektne udržiavaný.

Komplex je k dispozícii vám a vašim hosťom:

Bazén pre dospelých a deti, vírivka, relaxačná zóna, detské ihrisko, gril, parkovisko, stráženie.

Údržbový poplatok je 1000 € ročne.

My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
6
Počet podlaží
8
Dispozícia
3+kk
Plocha
85 m2
Úžitková plocha
74 m2
Lodžia
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
220 m
Lekár
330 m
Kaviareň
120 m
Reštaurácia
50 m
Bar
240 m
Škola/škôlka
450 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00