Krásny apartmán s 3 spálňami a obrovskou terasou s výhľadom na more, komplex Mesembria, Elenite

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4946
Plocha 151 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/3
More 100 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame priestranný, pekný byt 3 + kk, rozloha je 151 m2. Byt sa nachádza na treťom a poslednom poschodí v komplexe Mesambria Fort Beach v Elenite, Sveti Vlas, Bulharsko. Dispozícia apartmánu je vstupná chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, dve spálne, kúpeľňa s WC a obrovská terasa s výhľadom na more. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Komplex Mesambria Fort Beach má posilňovňu, bazény pre dospelých a deti, relaxačnú zónu, detské ihrisko, reštauráciu a parkovisko, 24-hodinovú ochranu, správu nehnuteľností. V komplexe nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlnú a pohodovú dovolenku s rodinou! Komplex je dokonale udržiavaný a nachádza sa v letovisku Elenite, 100 metrov od pláže, 5 minút jazdy od mesta Sveti Vlas a 10 minút jazdy od Slnečného pobrežia.

Veľmi dobrá ponuka, vrelo odporúčame!

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO NA VÍKEND vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu

Podlažie
3
Počet podlaží
3
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
151 m2
Úžitková plocha
132 m2
Terasa
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
280 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
50 m
Bar
120 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00