Krásny apartmán s 2 spálňami s výhľadom na more, bazén a hory, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 10436
103,500 €
Plocha 57 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/6
More 5 m
Poplatok za služby 250 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame na predaj 35 apartmánov rôznych dispozícií a výmer, všetky apartmány s výhľadom na more v komplexe Ipanema Beach, Sveti Vlas, Bulharsko.

Konkrétny apartmán 2 + kk s celkovou rozlohou 57,56 m2 sa nachádza na treťom poschodí zo šiestich poschodí a má výhľad na more, bazén, hory. Fotografie interiéru sú ilustračné! S nábytkom a zariadením vieme pomôcť za bezkonkurenčné ceny!

V tomto vynikajúcom komplexe nájdete štúdiá, dvojizbové a trojizbové apartmány rôznych veľkostí, všetky apartmány sú na kľúč (plastové okná najvyššej kvality, dokončené kúpeľne, podlahy, vstupné dvere, interiérové dvere).

Je tu možnosť splátok až na 6 mesiacov.

Ceny apartmánov v komplexe: od 60 000 € do 159 000 €

Veľkosť bytov v komplexe: od 35,87 m2 do 89,38 m2.

Komplex Ipanema Beach, v ktorom sa apartmány nachádzajú, je luxusný komplex na pláži, v prvej línii v obľúbenom letovisku Sveti Vlas. Bol postavený špeciálne pre milovníkov panoramatického výhľadu na more pri jachtovom prístave Marina Dinevi. Komplex pozostáva z dvoch samostatných budov, rozloha pozemku je 17 000 m2. Infraštruktúra a občianska vybavenosť v komplexe:

K dispozícii je bazén, relaxačná zóna, salón krásy, fitnescentrum, recepcia, 24-hodinová bezpečnostná služba, parkovisko, lobby bar.

Údržbový poplatok je 250 € ročne.

Apartmány majú výhľad na more, skvelá ponuka! Odporúčame!

My v spoločnosti MY PROPERTY AT THE SEA vám ponúkame bezkonkurenčný výber kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku počas celého roka. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Postaráme sa o správu nehnuteľností od A po Z. Môžete sa na nás spoľahnúť vo všetkých aspektoch.

Náš vzťah sa kúpou nekončí, ale iba začína.

Tím MNM

Sveti Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka výstavbe v obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Môžete tu nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
3
Počet podlaží
6
Dispozícia
2+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
57 m2
Úžitková plocha
51.56 m2
Balkón
Áno
Bazén
Bazén
Parkovanie
Áno
Recepcia
Recepcia
Ochrana
Ochrana
Udržiavaná zeleň
Udržiavaná zeleň
Obchod
310 m
Lekár
150 m
Kaviareň
160 m
Reštaurácia
100 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
210 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00