Krásny apartmán s 1 spálňou v komplexe Rose Residence, vhodný na celoročné užívanie, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 4685
44,000 €
Plocha 39 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 3/5
More 450 m
Poplatok za služby 388 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame krásny apartmán s 1 spálňou o rozlohe 38,75 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí z piatich poschodí v uzavretom komplexe Rose Residence na Slnečnom pobreží v Bulharsku, 5 minút ( 450 metrov) chôdze od centrálnej pešej promenády a pláže! Cena je vrátane všetkého nábytku a zariadenia podľa aktuálnych fotografií. Dispozícia- chodba, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC a terasa. Ponuka je ideálna na prenájom a celoročné užívanie.

Komplex Rose Residence sa nachádza na mimoriadne komunikatívnom mieste, v blízkosti inštitúcií, bánk, autobusových zastávok, reštaurácií a obchodov. Komplex poskytuje majiteľom tri vonkajšie bazény, krásny areál s množstvom kvetov a zelene, detské ihrisko /nočná animácia/, kryté parkovisko, stráženie.

Údržba je 388 €/m2 ročne.

Veľmi dobrá ponuka, odporúčame!

V našej spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE Vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme Vám investovať do správnej nehnuteľnosti, podľa Vašich požiadaviek, tak aby Vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
1+kk
Plocha
39 m2
Úžitková plocha
34 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
340 m
Lekár
150 m
Kaviareň
190 m
Reštaurácia
110 m
Bar
150 m
Škola/škôlka
120 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00