Krásny apartmán priamo na pláži

Polychrono, Grécko – ID 9181
200,000 €
Plocha 60 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 3/4
More 50 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Letná sezóna

Ideálne bývanie na súkromnej piesočnatej pláži s krásnym výhľadom z jednej z dvoch terás. S 60 metrov štvorcových byt s jednou spálňou, ale môže ľahko stať 2 spálne, kuchyňa a obývacia časť v rustikálnom vidieckom dekor. Tento uzavretý komplex pri piesočnatom mori sa nachádza na pokojnom mieste s uzavretým parkoviskom a je ideálny pre tých, ktorí sú radi obklopení prírodou. Predajom apartmánu majiteľ prevedie všetok nábytok a elektrické spotrebiče. Dom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2022.

Polychrono je pobrežné mestečko, v ktorom kedysi stálo antické mesto Neapol. K vykopávkam patrí akropola na kopci a ranokresťanský kostol s mramorovými stĺpmi. V malom folklórnom múzeu sú vystavené textílie, nástroje a historické dokumenty. Mlyn, ktorý sa nachádza medzi lesmi a borovicami, odhaľuje, ako sa v minulosti lisoval olivový olej. Na pobreží si môžete prenajať člny a vodné skútre a nájdete tu bary a reštaurácie s morskými plodmi.

Ak máte záujem o ďalšie informácie alebo prehliadku tohto objektu, neváhajte nás kontaktovať. Táto nehnuteľnosť sľubuje lukratívnu návratnosť vašich investícií a výnimočné zážitky.

Sme realitná kancelária s dlhoročnými skúsenosťami. Pri výbere vám profesionálne a férovo poradíme. Postaráme sa o to, aby kúpa vami vybranej nehnuteľnosti prebehla hladko a bez problémov. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva vrátane prevodu inžinierskych sietí a všetkých zápisov.

Pozrite si našu webovú stránku, kde nájdete ďalšie zaujímavé a aktuálne ponuky.

Mojím cieľom je získať informácie.

Podlažie
3
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+kk
Výhľad na more
Áno
Plocha
60 m2
Úžitková plocha
60 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
1 km
Lekár
2 km
Kaviareň
1 km
Reštaurácia
200 m
Bar
810 m
Škola/škôlka
1 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00