Krásny a kompletne zariadený dom 8+1 s výhľadom na more, top ponuka, Intsaraki, Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko – ID 4728
253,000 €
Plocha 303 m2
Dispozícia atypický
More 500 m
Stav K nastěhovanie

Ponúkame rodinný dom s nádherným výhľadom na more a zátoky Nesebar a Slnečné pobrežie. Dom sa nachádza v rezidenčnej štvrti mesta Sveti Vlas, oblasť Intsaraki, Bulharsko. Dom sa nachádza na osvetlenej a vybetónovanej ulici.

Celková zastavaná plocha domu je 303 m2, celková plocha pozemku je 420 m2.

Dispozičné riešenie:

- 1. poschodie: priestranná obývacia izba s kuchyňou a krbom, ktorý vykuruje celý dom, tiež veľká veranda s grilom, ktorá je prerobená na letnú kuchyňu.

2. a 3. poschodie má 8 spální, z toho 4 s WC (1 s vaňou), je tu samostatný sklad - 4 m2

Táto lokalita ponúka:

- ticho, pokoj a najčistejší vzduch v Bulharsku

- Panoramatický výhľad, ktorý nemôžu zakryť iné budovy.

-Dom je postavený z tehál s tepelnou izoláciou.

- Veranda s letnou kuchyňou a grilom.

- Garáž

Vzdialenosť od pláže je 500 metrov.

My v spoločnosti MOJE VLASTNÍCTVO PRI MORI vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. Sveti Vlas je príjemné mesto na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj zanedbateľná. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Počet podlaží
3
Dispozícia
atypický
Výhľad na more
Áno
Plocha
303 m2
Pozemok
420 m2
Úžitková plocha
303 m2
Balkón
Áno
Zastavaná plocha
303 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
390 m
Lekár
1 km
Kaviareň
850 m
Reštaurácia
430 m
Bar
530 m
Škola/škôlka
890 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00