Krásne zariadený apartmán s 2 spálňami a garážou, komplex Sun city 2, Slnečné pobrežie

Sunny Beach, Bulharsko – ID 5218
50,500 €
Plocha 58 m2
Dispozícia 2+kk
Podlažie 3/5
More 600 m
Poplatok za služby 360 € za rok
Stav K nastěhovanie

Ponúkame vám krásne zariadený apartmán s 2 spálňami a celkovou rozlohou 58 m2, ktorý sa nachádza na treťom poschodí z piatich poschodí v komplexe Sun City 2 na Slnečnom pobreží. Dispozícia: vstupná chodba, obývacia izba s plne vybaveným kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC a balkón s východom z obývacej izby aj zo spálne. K apartmánu patrí vlastné parkovacie miesto. Apartmánový komplex Sun City 2 je tichý, pokojný a dobre udržiavaný. Na pozemku sa nachádza bazén, oddychová zóna, detské ihrisko a krásne záhrady. V blízkosti sa nachádzajú obchody s potravinami, reštaurácie a samotná pláž "Cacao Beach" je vzdialená 600 metrov. Apartmán je vhodný na rodinnú dovolenku aj ako dobrá investícia! Poplatok za údržbu je 360 € ročne.

My v spoločnosti MOJE NEHNUTEĽNOSTI NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a pôsobíme v Bulharsku po celý rok. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších.

Slnečné pobrežie je najväčšie hotelové stredisko v Bulharsku, je dlhé niekoľko kilometrov a leží 30 km severne od Burgasu. Dobré klimatické podmienky celej oblasti, krásna 8 km dlhá piesočnatá pláž s pozvoľným zostupom do mora a blízkosť historického Nesebaru robia zo Slnečného pobrežia jedno z najvyhľadávanejších miest bulharského Čierneho mora. Dopravu v letovisku zabezpečujú minivláčiky a pravidelné autobusové spojenie s okolitými mestami.

Slnečné pobrežie je ideálnym miestom na strávenie príjemnej rodinnej dovolenky s množstvom atrakcií pre deti. Mladí ľudia si tiež užijú množstvo možností zábavy.

Letovisko má živú pobrežnú promenádu, ktorá sa tiahne po celej dĺžke pláže takmer až do Nesebaru. Lemuje ju množstvo kaviarní, stánkov a útulných reštaurácií. Počas letnej sezóny sa tu koná množstvo festivalov, koncertov a iných kultúrnych podujatí. Veľmi obľúbené sú aj prechádzky po krásne osvetlených kolonádach. V posledných rokoch prešla väčšina hotelov výraznou modernizáciou a v mnohých známych turistických strediskách v Stredomorí nemajú konkurenciu.

Hlavnou atrakciou letoviska je však pláž - osem kilometrov jemného svetlého piesku. Prístup do vody je veľmi pozvoľný, vhodný pre neplavcov a malé deti, ktoré sa tu môžu bezpečne hrať.

Za zmienku stojí aj miestny aquapark Action, ktorý je určený pre všetky generácie. Nachádza sa tu množstvo šmykľaviek, tobogánov, bazénov, víriviek, detských bazénov, kaviarní, reštaurácií, pizzerií, cukrární, barov pri bazéne a mnoho ďalších atrakcií.

Podlažie
3
Počet podlaží
5
Dispozícia
2+kk
Plocha
58 m2
Úžitková plocha
51 m2
Balkón
Áno
Garáž
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
100 m
Lekár
890 m
Kaviareň
410 m
Reštaurácia
120 m
Bar
270 m
Škola/škôlka
2 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00