Krásne štúdio v komplexe Villa Sardinia, Sveti Vlas

Sveti vlas, Bulharsko – ID 7143
52,000 €
Plocha 32 m2
Dispozícia 1+kk
Podlažie 2/7
More 200 m
Poplatok za služby 350 € za rok
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Ponúkame vám pekný apartmán s 1 spálňou o veľkosti 32 m2, ktorý sa nachádza na druhom poschodí zo siedmich poschodí v komplexe Villa Sardinia v bulharskom meste Sveti Vlas. Cena je vrátane nábytku a zariadenia podľa fotografií. Dispozícia: vstupná chodba, izba s kuchynským kútom, kúpeľňa s WC a terasa. Komplex Villa Sardinia je uzavretý rezidenčný komplex, ktorý sa nachádza v centre mesta Sveti Vlas, medzi morom a horami. Nachádza sa 200 metrov od mora a pláže, 5 minút chôdze od horských svahov s ihličnatými lesmi a 450 metrov od prístavu Dinevi. V komplexe sú vám a vašim hosťom k dispozícii: upravený areál, dizajnový areál, služby recepcie, bazén s detskou časťou, priestor na opaľovanie a relaxáciu, fitnes centrum, salón krásy, kúpeľné centrum (vírivka, sauna, parný kúpeľ, hammam, ľadový kúpeľ, kontrastná sprcha , relaxačná zóna, masáže, liečivé bahno, vitamínový bar), supermarket, detské ihrisko, gril, 24-hodinová ochrana, parkovisko.

Údržbový poplatok je 350 € ročne.

Vhodné na celoročné bývanie alebo na prenájom.

Koruna sa voči euru posunula na najsilnejšiu úroveň za posledných 11 rokov! Kúpa nehnuteľnosti za eurá nikdy nebola a nebude výhodnejšia!

Vážení klienti, žijeme v čudnej dobe, kde sa za posledných pár rokov veľa vecí pokazilo. Na všetkom zlom je však niečo dobré. Začali sme oveľa viac využívať technológie a naučili sme sa šetriť čas a prostriedky našich klientov. Dnes sa každý z nás môže pozrieť na google view (poloha a okolie), YouTube (poloha, najbližšie pláže a atrakcie) a Booking (recenzie). Tieto technológie v kombinácii s online prehliadaním pomáhajú pozrieť si konkrétnu nehnuteľnosť veľmi podrobne v reálnom čase a z pohodlia vlastného gauča. Dokážeme tak oveľa adekvátnejšie posúdiť klady a zápory danej nehnuteľnosti. Už sa nemusíme stresovať fyzickou obhliadkou a viesť si poznámky o každej prezretej nehnuteľnosti. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Vrátane všetkých dokumentov k prevodu vlastníctva, vrátane inžinierskych sietí a všetkých zápisov, vrátane popredajného servisu a organizácie prípadného prenájmu. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu. Naši klienti nikdy nečakajú v radoch a majú od nás všetku potrebnú pomoc a informácie.

Sveti Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka výstavbe v obľúbenom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.

V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.

Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.

Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v prostredí, ktoré rozhodne nie je tak preplnené ako Slnečné pobrežie. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu môžete nasávať jedinečnú atmosféru a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.

Podlažie
2
Počet podlaží
7
Dispozícia
1+kk
Plocha
32 m2
Úžitková plocha
28 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
40 m
Lekár
400 m
Kaviareň
170 m
Reštaurácia
100 m
Bar
200 m
Škola/škôlka
310 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00