Krásna vila so strešným soláriom, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 9691
124,950 €
Plocha 408 m2
Dispozícia 3+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Ponúkame vám krásnu vilu vo výbornom stave a pripravenú na nasťahovanie. Jej celková rozloha je 408m2, dispozične je tu 3+kk. V prednej časti nehnuteľnosti sa po celej jej dĺžke nachádza veľká otvorená terasa, z ktorej si môžete vychutnať úžasný výhľad. Vstupom do nehnuteľnosti sa dostanete priamo do obývacej izby, ktorá má krb, klimatizáciu a chladiaci stropný ventilátor. Jedálenský kút sa nachádza za obývacou izbou a pohodlne sa doň zmestí jedálenský set. Okno v jedálni bolo nahradené terasovými dverami, ktoré umožňujú prístup na veľkú zadnú terasu a dodávajú nehnuteľnosti ďalšie svetlo. Kuchyňa bola prerobená a vybavená modernými skrinkami a talianskou žulovou pracovnou doskou.

Do dvoch spální sa vchádza cez oblúk z obývacej izby. Do oboch sa zmestí manželská posteľ a majú veľmi užitočné vstavané skrine a stropné ventilátory. V rodinnej kúpeľni je sprchovací kút. Objekt má ústredné kúrenie. K nadpriemerne veľkému pozemku s rozlohou 410 m2 patrí dostatok vonkajšieho priestoru. Ak by ste chceli pridať bazén, zmestil by sa na bočnú stranu domu. Vyvýšená zadná terasa poskytuje ďalší vonkajší priestor, v ktorom si môžete užívať pobyt vonku, a nájdete tu aj technickú miestnosť, ktorá bola pridaná ako malá prístavba. Vstavané schodisko s dlaždicami vedie na strešné solárium, odkiaľ je úžasný výhľad na vzdialené hory. Na jednej strane nehnuteľnosti sa nachádza kompletne vydláždená príjazdová cesta na parkovanie auta mimo cesty. Za príjazdovou cestou sa nachádzajú dva drevené prístrešky, ideálne na ďalšie skladovanie. Jedna z nich sa v súčasnosti využíva ako dielňa. Druhá strana vonkajšieho priestoru vily je vysypaná štrkom a vysadená zmesou malých stromov a kríkov a práve tu by sa nachádzal bazén. Prístup do vedľajšej budovy je cez dvere pod prednou terasou, ideálne na skladovanie. Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti na čoraz obľúbenejšom rezidenčnom sídlisku Camposol Golf Development.

Vážení klienti, vzhľadom na aktuálnu situáciu vykonávame obhliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu nehnuteľnosti vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Camposol profituje z dvoch obchodných centier, v oboch sa nachádza široká škála občianskej vybavenosti od supermarketov, reštaurácií, pošty až po zdravotné stredisko a ďalšie. Camposol je vzdialený 15 minút jazdy autom od krásnych pláží Stredozemného mora a nádherného prístavu Puerto de Mazarron. Medzinárodné letisko Murcia (Corvera) je vzdialené necelých 30 minút jazdy a Alicante len 1 hodinu cesty.

Počet podlaží
2
Dispozícia
3+kk
Plocha
408 m2
Pozemok
408 m2
Úžitková plocha
408 m2
Terasa
Áno
Zastavaná plocha
408 m2
Parkovanie
Áno
Pivnica
Áno
Obchod
3 km
Lekár
1 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
7 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00