Krásna vila so 4 spálňami a súkromným bazénom, Camposol, Španielsko

Camposol, Španielsko – ID 9702
219,995 €
Plocha 700 m2
Dispozícia 4+kk
More 15 000 m
Stav K nastěhovanie

Sme lídrami na trhu a odborníkmi na vaše nehnuteľnosti v zahraničí. Naším cieľom je uviesť na český trh atraktívne nehnuteľnosti v zahraničí. Poďte s nami do Španielska a využite našu investičnú cestu za atraktívnymi nehnuteľnosťami.

Nenechajte si ujsť túto krásnu, dobre udržiavanú 4 izbovú vilu v štýle Cibeles v pokojnej oblasti Camposol.

Táto vila sa nachádza na rohovom pozemku s rozlohou 700 m2 a môže sa pochváliť krásnym exteriérom, pričom máte dostatok priestoru na vytvorenie záhrady svojich snov. Vychutnajte si kríky, stromy a svetlé šindle, ktoré zdobia tento vonkajší priestor nenáročný na údržbu. Ak máte chuť relaxovať na slnku, prejdite cez bránu do zadnej záhrady. Tu nájdete priestranný bazén, ideálny na leňošenie na španielskom slnku. Nájdete tu aj veľkú verandu so zastrešením. Tento priestor je možné v prípade záujmu premeniť na zimnú záhradu.

Interiér nehnuteľnosti zahŕňa:

Veľká, priestranná obývacia izba, ktorá vďaka trom oknám poskytuje dostatok prirodzeného svetla. K dispozícii je aj krb, stropný ventilátor a klimatizačná jednotka, takže sa môžete cítiť pohodlne po celý rok.

Vedľa obývacej izby sa nachádza jedáleň a kuchyňa, do ktorej sa dostanete cez romantický oblúk.

Na strešnú terasu s pergolou sa dostanete po schodoch z kuchyne a toto krásne miesto poskytuje panoramatický výhľad na vzdialené hory.

Z obývacej izby vedú tri spálne. Všetky spálne majú vstavané skrine a hlavná spálňa má vlastnú kúpeľňu. Z tretej spálne je prístup na krásnu vydláždenú terasu. K dispozícii je aj druhá kúpeľňa.

Na príjazdovej ceste k domu je parkovisko pre 4 autá.

Camposol, ktorý sa nachádza na pobreží Costa Calida, je idylická štvrť v španielskej Murcii, obklopená horami a nádherným výhľadom na krajinu, golfovým ihriskom a dvoma nákupnými centrami. Okolie sa môže pochváliť množstvom zariadení, ako sú rôzne supermarkety, obchody, veterinári, optici, kaderníci, zubári, banky, pošta, bary a reštaurácie vrátane celého radu reštaurácií. Camposol je tiež vzdialený len 30 minút jazdy od národného letiska Murcia a 1 hodinu jazdy od letiska Alicante.

Vážení klienti, vzhľadom na súčasnú situáciu vykonávame prehliadky online prostredníctvom živého prenosu. Celý proces prevodu vlastníctva vieme vybaviť a zabezpečiť na diaľku a bez zbytočného cestovania. Svoj vysnívaný apartmán pri mori si môžete kúpiť z pohodlia domova a hneď teraz za veľmi prijateľnú cenu.

Počet podlaží
1
Dispozícia
4+kk
Plocha
700 m2
Pozemok
701 m2
Úžitková plocha
700 m2
Terasa
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
699 m2
Parkovanie
Áno
Obchod
3 km
Lekár
2 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
3 km
Bar
3 km
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00