Krásna vila s bazénom a herňou, skvelá poloha, Camposol

Camposol, Španielsko – ID 10124
269,995 €
Plocha 674 m2
Dispozícia 4+kk
More 18 000 m
Stav K nastěhovanie

Nenechajte si ujsť túto úžasnú vilu, ktorá sa nachádza v idylickej štvrti Camposol a v pešej vzdialenosti od občianskej vybavenosti a golfového ihriska!

Vila stojí na 674 m2 juhozápadne orientovanom rohovom pozemku s udržiavanou záhradou a parkovaním mimo cesty až pre tri vozidlá. Privíta vás nádherný vonkajší priestor vrátane bazéna s rozlohou 9 x 5 m2 s veľkou terasou, dvoma altánkami a grilom, takže si môžete užívať španielske slnko, koľko len chcete. Je to skvelé miesto na raňajky, obedy a večere s výhľadom na bazén.

Prízemie pozostáva z veľkej tienistej krytej verandy, ktorú možno úplne zaskliť a vytvoriť tak slnečnú zimnú záhradu. Vstupné dvere sa otvárajú do vstupnej haly so vstavanou skriňou.

Vstupná hala vedie do veľkej obývačky so stropným ventilátorom a krbom nad ním. Oblúkom sa vchádza do veľkej jedálne a odtiaľ je prístup do veľkej bočnej prístavby, ktorá sa v súčasnosti využíva ako priestranná jedáleň s klimatizáciou a stropným ventilátorom. Všetky okná sa otvárajú a odtiaľto máme prístup do zadnej záhrady, ktorá je vysypaná štrkom s ovocnými stromami a obsahuje vírivku, ktorá potrebuje opravu. Z jedálne vedie ďalší oblúk do plne vybavenej nadštandardnej kuchyne so všetkými spotrebičmi. Pracovná doska a zadná stena sú zo žuly a je tu dvojitý keramický drez. Je tu veľa úložných skriniek a dostatok pracovného priestoru. Z kuchyne je tiež prístup do zadnej záhrady cez zadné dvere. V celom objekte je ústredné kúrenie na olej.

Na prízemí je tiež prístup z oblúka vedúceho z obývacej izby, dvojlôžková spálňa so vstavanými skriňami, šatňa, stropný ventilátor a veľká kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom. Druhá spálňa s manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami tiež so vstavanými skriňami, veľkou šatníkovou skriňou na jedno lôžko, stropným ventilátorom a rodinnou sprchou/tualetou pre hostí. Obe spálne sú čiastočne zariadené, rovnako ako zvyšok nehnuteľnosti.

Na prvé poschodie sa dostanete po vnútornom schodisku vedúcom z obývacej izby. To vedie do veľkej spálne na prvom poschodí so vstavanými skriňami, stropným ventilátorom a druhou, veľmi veľkou kúpeľňou s vaňou. Z tejto spálne vedú terasové dvere na terasu. Z priestranného strešného solária so zaťahovacou markízou pre väčší tieň je nádherný výhľad na okolité hory a golfové ihrisko.

Ide o vyhľadávaný rohový pozemok s rozlohou približne 674 m2. Má vyvýšené záhradné múry pre väčšie súkromie a príjazdovú cestu s veľkou železnou bránou. K dispozícii je upravená záhrada a veľká terasa okolo bazéna s dostatkom priestoru pre váš terasový nábytok. Zvyšok pozemku má okrasný štrk so stromami a zavlažovací systém. Pod prístavbou je v súčasnosti herňa s množstvom veľkých posuvných terasových dverí, ktoré sa otvárajú do záhrady. Tento priestor by sa dal ľahko premeniť na hosťovský apartmán. Pozemok je orientovaný na juhozápad s krásnym výhľadom a má bazén s rozmermi 9x5m2. Pri bazéne sa nachádza fantastický priestor na grilovanie a relaxáciu.

Nehnuteľnosť sa nachádza v pokojnej oblasti na stále obľúbenej rezidenčnej golfovej oblasti Camposol.

Počet podlaží
2
Dispozícia
4+kk
Plocha
674 m2
Pozemok
674 m2
Úžitková plocha
673 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Bazén
Áno
Zastavaná plocha
123 m2
Obchod
410 m
Lekár
680 m
Kaviareň
410 m
Reštaurácia
400 m
Bar
400 m
Škola/škôlka
6 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00