Kompletne zrekonštruovaný apartmán v centre mesta Bar

Bar, Čierna Hora – ID 9522
197,000 €
Plocha 105 m2
Dispozícia 3+1
Podlažie 1/4
More 150 m
Stav K nastěhovanie
Obdobie Celoročne

Na predaj trojizbový kompletne zrekonštruovaný byt, ktorý sa nachádza na prvom poschodí budovy s výťahom. V lete tohto roku bola zrenovovaná fasáda budovy.

Apartmán je orientovaný na západ smerom k moru. V byte sú nainštalované nové hliníkové profily, kovanie Stublina so sieťkami proti hmyzu a hliníkové žalúzie. Video wifi dohľad pred vchodovými dverami. Dvere MePro s dvojitým zámkom. Počas rekonštrukcie boli vymenené všetky elektrické rozvody. TV a internet v každej izbe. V celom byte je nainštalovaná prvotriedna žulová dlažba. Vodovodné batérie a zabudované splachovacie nádržky sú značky Grohe. Sanitárne armatúry Roca a ohrievače vody Ariston. Sklo a mramor v oboch kúpeľniach. Dláždené a lakované parkety v celom byte. Invertorová klimatizácia

V dokumentoch má byt rozlohu 89 m2, zatiaľ čo skutočná rozloha je 105 + 7 m2 spoločnej terasy, ktorá patrí k bytu.

Bar je prímorské mesto s 37 000 obyvateľmi, ktoré je najväčším mestom na juhu. Skutočnosť, že mesto bolo založené koncom 19. storočia, je okamžite zrejmá z nezvyčajne riešenej architektúry. Z miestneho prístavu premávajú celoročne trajekty do Talianska (Bari), Grécka a Slovinska. Počas sezóny sú v prevádzke aj ďalšie služby podľa aktuálnych požiadaviek turistov.

Končí tu železničná trať Belehrad - Podgorica - Bar.

Centrum mesta nie je také výrazné, nájdeme tu samé betónové budovy. Najkrajšia a najzelenšia časť je Topolica, ktorá sa nachádza len 500 m od prístavu.

Kúpanie v tejto oblasti je jedno z najlepších v Baru. Z pláže dlhej približne 800 metrov sa dá prejsť do prístavu. To však nie je jediná možnosť, ako si oddýchnuť na pláži. Ďalšou je napríklad dlhá, 2 km dlhá kamienková pláž Šušanj, obklopená lesom.

Ak sa vyberiete na loďke alebo člne na juh od Baru, nájdete tu množstvo malých pláží, ktoré sú odľahlé a priamo lákajú k preskúmaniu.

Na samom juhu riviéry sa nachádza známa pláž Tropicana, ktorá sa môže pochváliť prestížnym ocenením Modrá vlajka nielen za čistotu mora a životného prostredia, ale aj za vynikajúcu kvalitu služieb a ich bezpečnosť.

Najvyhľadávanejšou a podľa miestnych obyvateľov najkrajšou plážou Barskej riviéry je takzvaná Červená pláž. Je pomenovaný podľa romantickej farby, ktorú tu nájdete. Piesok je červený, kamienky na pláži a dokonca aj v mori sa sem-tam mihnú červené kamienky.

V bare je všetkého dostatok. Romantici sa môžu prechádzať po nekonečných olivových hájoch, ktorých olivy patria medzi najlepšie na Jadrane.

Podlažie
1
Počet podlaží
4
Dispozícia
3+1
Plocha
105 m2
Úžitková plocha
89 m2
Terasa
Áno
Balkón
Áno
Obchod
970 m
Lekár
970 m
Kaviareň
340 m
Reštaurácia
230 m
Bar
230 m
Škola/škôlka
180 m

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00