kompletne zariadená 3 spálňa, pripravená na nasťahovanie, Villa Astoria1, Sveti Vlas

Sväté vlasy, Bulharsko – ID 5479
85,500 €
Plocha 81 m2
Dispozícia 3+kk
Podlažie 6/6
More 200 m
Poplatok za služby 8 € za m2/rok
Stav K nastěhovanie
Ponúkame vám zariadený 3-izbový apartmán s rozlohou 81,42 m2, ktorý sa nachádza na šiestom a poslednom poschodí v komplexe Astoria 1 v bulharskom meste Sveti Vlas. Dispozícia: vstupná hala, obývacia izba s kuchynským kútom, dve krásne zariadené spálne, kúpeľňa s WC a dve terasy. Skvelá investícia! Za mimoriadne výhodnú cenu si teraz môžete kúpiť rekreačnú nehnuteľnosť pri mori! V komplexe sa nachádza bazén, relaxačná zóna, 24-hodinová bezpečnostná služba.
Komplex Astoria 1 sa nachádza v letovisku Elenite, len 200 metrov od pláže. V blízkosti sa nachádza všetka potrebná infraštruktúra. Poplatok za údržbu je 8 €/m2 ročne.
My v spoločnosti MOJA NEHNUTEĽNOSŤ NA MORE vám ponúkame bezkonkurenčnú ponuku kvalitných a overených nehnuteľností. Pomôžeme vám investovať do tej správnej nehnuteľnosti podľa vašich požiadaviek, aby vaše peniaze nestratili na hodnote. Sme bulharská spoločnosť a v Bulharsku pôsobíme celoročne. Naša spoločnosť vám môže poskytnúť služby v oblasti kúpy, prenájmu a celkovej správy a popredajných služieb nehnuteľností na bulharskom pobreží v lokalitách Sveti Vlas, Slnečné pobrežie, Nesebar, Ravda, Aheloy, Pomorie a ďalších. svätý Vlas je príjemné mestečko na úpätí Starej planiny, 4 km od Slnečného pobrežia. Vzdialenosť od tohto letoviska je naozaj malá. Vďaka rozvoju v obľúbenom a hojne navštevovanom Slnečnom pobreží nebude trvať dlho a obe mestá budú prepojené. Oblasť známa ako Sveti Vlas má pomerne zaujímavú históriu, ale z hľadiska cestovného ruchu na svoje slávne časy určite ešte len čaká. Letovisko Sveti Vlas sa nachádza približne 13 kilometrov od mesta Nesebar, ktoré je známe medzi turistami aj milovníkmi zaujímavých pamiatok. Sveti Vlas je pokojnejšie letovisko bez veľkej masy turistov. Pláže sú úzke a menej preplnené ako na Slnečnom pobreží.
V mestečku sa nachádza niekoľko menších pláží, piesočnatých aj kamienkových. More je tu čisté a vstup do mora pozvoľný.
Pláž v letovisku Sveti Vlas je orientovaná na juh. Piesok je jemný a zlatistý, ale v oblasti sa nachádzajú aj romantické kamenisté pláže. Jedinečná kombinácia čistého horského vzduchu, morskej klímy a krásnej prírody. Letné dni sa vyznačujú pokojnými ránami a pomerne chladnými, neuveriteľne príjemnými popoludniami. Jedinečná dlhá, teplá a pokojná jeseň. V posledných rokoch sa v polovici decembra vyskytli teploty 15 stupňov. Zima tu netrvá dlhšie ako mesiac. Ideálna voľba na celoročné vyžitie, klíma sa ukazuje ako veľmi priaznivá pre ľudské zdravie.
Vďaka tomu, že sa mesto nachádza na svahu, môžete navštíviť zalesnené hory a urobiť si príjemnú prechádzku. Ceny sú tu veľmi prijateľné. Príjemné počasie v kombinácii s vlhkejším morským vzduchom sú ideálne pre každého, kto si chce užiť príjemnú dovolenku v tomto prostredí. Pre týchto turistov ponúka Sveti Vlas príjemnú alternatívu. Tu sa dá nasať jedinečná atmosféra a tiež si vychutnať povestnú pohostinnosť miestnych obyvateľov. Sveti Vlas je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť pokojnú dovolenku v krásnej prírode, a tiež pre rodiny s deťmi.
Podlažie
6
Počet podlaží
6
Dispozícia
3+kk
Plocha
81 m2
Úžitková plocha
77 m2
Balkón
Áno
Parkovanie
Áno
Obchod
80 m
Lekár
4 km
Kaviareň
3 km
Reštaurácia
70 m
Bar
100 m
Škola/škôlka
3 km

Páči sa vám táto nehnuteľnosť?

Neváhajte nás kontaktovať

Zaujala vás táto nehnuteľnosť, ale stále si nie ste istí? Dohovorte si s nami schôdzku u nás v kancelárii a osobne s vami prejdeme všetky podrobnosti.

Bubenská 122/20
Praha 7 - Holešovice 170 00

Po-Pá: 8.00-17.00